ara
Evet! Olman gereken yerdesin!
Sen de neokur ailesine katıl, yeni arkadaşlar edin.

Fâtıma

@yitiktheology

Ciddi bir baş kaldırış, samimi ve içten itiraflar sorgulanan tarihi olaylar ve bitip tükenmek bilmeyen ızdıraplar... Okurken ümidiniz kadar ümitsizliğinizin de şahlanacağı bir eser.Sanat ve tarih sanatçı ile Fatih... İnsân sistemine dayalı anlayışların eksiklikleri ve kusurları olabildiğince cesur yaklaşımlar ve de öfke patlamaları...Yazara dair her şeyi görebileceğiniz bir eser tabi ki dönemine dair de...

İyi ki kitaplar var..Feyizli okumalar dileriz efendim..
Denemeler Satın Al
kitaba 9 verdi
0 beğen · 0 yorum

Fâtıma

@yitiktheology

Lise yıllarımın unutulmaz yazarların başında olan Dostoyevski' yi uzun bir aradan sonra tekrar okumak güzel..Yaşam serüveninin kapılarını aralamaya yardımcı birkaç anıdan yola çıkarak hem kendi psikolojisini hem de diğer insân psikolojilerini anlatmaya ve aydınlatmaya amaçlayan bir eser olduğunu şahsım adına söyleyebilirim. Okurken gülümseten yanları yanı sıra sorgulama melekenizi daima aktif halde tutan soru ve tespitleriyle güzel bir zihin yolculuğu yapabilirsiniz..

İyi ki kitaplar var..Feyizli okumalar dileriz efendim..
0 beğen · 0 yorum

Zeynep YILMAZ

@zynpylmzgs

Kitabın ismini o kadar çok sevdim ki ama kitap için öyle diyemem tamamen hayal kırıklığı keşke öyle olmasaydı. Heyecanla siparişini verdim kitabın ama hayal kırıklığı yaşadım.
0 beğen · 0 yorum
Güzel Hareketler