ara

İlk Hediye Kitaplarım ;)

İlk Hediye Kitaplarım ;)
Sabırsızlıkla beklediğim kargom bugün geldi o kadar mutlu oldum ki anlatamam.. Bu kadar büyük bir kutu beklemiyordum doğrusu.Çok şaşırdım içini bir an önce açmak istedim.Açınca heyecanım kat kat arttı.Kitap beklerken içerisinde birbirinden güzel hediyelerle karşılaştım.Bu arada kutunun dışından içine kadar özenle ve içtenlikle yapıldığı, düzenlendiği çok belli tabi buna şaşırmamak gerek değil mi? ;)


İlk hediyelerim ve yeri hep ayrı kalacak..Seninle tanışmama sebep olduğu için Neokur'a çok teşekkür ederim.Sen beni hiç tanımadan hediye gönderdin ve bu vesileyle tanıştık.Bu iyiliğini ve bana yaşattığın mutluluğu hiçbir zaman unutmayacağım.Canım ablam çok çok teşekkür ederim.Gülen yüzün hiç solmasın Rabbim ailenle birlikte nice güzel günler görmeni nasip etsin.Her şey güzel ve temiz yüreğince olsun.Seni tanıdığım için çok mutluyum..Sen benim anne baba ayrı öz ablamsın öyle hissediyorum.Çünkü hep bir ablam olsun istemiştim Rabbim seni bana gönderdi şükürler olsun. :) @fthykc

Küçük küçük ve özenle seçilmiş hediyelerim.Özellikle Küçük Prensli olması ayrı hoşuma gitti.Her açtığım paket tebessümümü çoğaltıp, kalbimde sevinç rüzgarları estirdi.Oğlun böyle güzel bir anneye sahip olduğu için çok şanslı, Allah ömür boyu seni onun başından eksik etmesin..
Baya uzun oldu Hakkınızı helal edin ama yazdıkça yazası geliyor insanın.Allah herkese bu mutluluğu yaşatsın.Sağlıcakla kalın. :)
EK 1
Sayın @baranyusuf 'a buradan selamlarımı iletiyorum.. ;) 06.01.17
58 beğeni · 34 yorum
Baran Yusuf (@baranyusuf)
@baranyusuf ' u görürsem söylerim :) .Bu kadar kitabı bir arada görünce kıskanmadım dersem yalan olur , hepsi de birbirinden güzel kitaplar . Keyifli okumalar dileyip Sayın @fthykc Hanımefendiye selamlarımı iletiyorum :) .
06.01.17 beğen 6 cevap
@baranyusuf Teşekkür ederim.. Kıskanma sırası şimdi size geçti diyelim o zaman ;) O kadar uğraştınız ama ilk hediyesi bana nasip oldu @fthykc ablamın ;)
06.01.17 beğen 3 cevap
Ebru G. (@ebrug)
Keyifli okumalar. :) @mervekaya Güzel ve neşeli bir paket olmuş. Onun için de @fthykc nin yüreğine sağlık. :)
06.01.17 beğen 2 cevap