ara
29.03.18

biyojen

@biyojen

hayat nedir?

Yardım çağırmak için açtığın ağzına dolan sudur hayat.
20.03.18

âh mine’l-mevt

@ahminelmevt

hayat nedir?

Otobüs yolculuğu yapan insanlar gibidir hayat, sen oturursun, otobüs hareket eder, sen gidersin...
20.03.18

Deniz

@deniz0576

hayat nedir?

Yediğimiz kazıkların toplamıdır.
Örn: Kazık sevirem çünkü yenir :D
16.01.18

Merve Karadavut

@merve-karadavut

hayat nedir?

Hayat..........
16.01.18

Enis

@dusundurucudusunce

hayat nedir?

Tanık olabileceğin en uzun metrajlı filmdir.Kimi Dram içerir.Kimi Macera,Aksiyon,Trajedi gibi farklı konular içerir.Filmi izlediğinin farkına vardığında başlar insanın filmi.
Filmin başını hatırlamazsın olayların gelişimine pek anlam veremezsin seni farklı ortamlara koyan durumları farketmezsin.Sadece bulundugun kısım ve sonrasını düşünürsün.Bu noktadan sonra filmin devamında hep karakter için iyi şeylerin olmasını istersin.Senaryo az çok bellidir pek fazla değişmez.Ama yapacağın hareketlerle senaryoda kendin için birkaç iyi durum ekleyebilirsin.Filmin sonunu değiştiremeyecek birkaç iyi durum.
Bütün filmlerin sonu bellidir değiştiremezsin.Yapabileceğin tek şey biten filminin diğer insanlara ilham olması için çalışman.
Örn: kendi filminize kaç puan verirdiniz ?
02.08.17

AFD

@afd

hayat nedir?

Hiç dışına çıkmadığın bir şeyi tanımlayamazsın. Akvaryumdaki balık akvaryumu tanımlayamaz. Bütün düşüncelerimiz, bütün tecrübelerimiz hayatın içindeydi. Hayatın dışında tek bir hareketimiz olmadı. Maalesef hayatın dışında tek bir nefes alamadık. Bütün filozoflar kendilerini bu akvaryumu anlamaya, tarif etmeye zorladılar. Ancak henüz içimizden hiçbir balık bu akvaryumun ne olduğunu bize anlatamadı. Hiçbirimiz akvaryumun dışından el sallamadı. İçimizde bitmek bilmeyen bu uzay, yıldızlar merakı tam da bundandır, "Nedir bu hayat?" sorusuna verdiğimiz boş bakışlardır.

Her gün sokakta gördüğünüz, tanımadığınız ama yine de hep gördüğünüz o aynı insanlara dikkatli bakın. Size bakarlarken suratlarındaki o bir anlık şaşkınlık "Hayat nedir?" sorusudur.
31.07.17

Fadime Eren

@fadimee

hayat nedir?

Hayat ölümden önceki yalan yaşantı
31.07.17

Nur Mavi

@nur-mavi

hayat nedir?

hayat nedir?
Örn: gülümsediğini görebilmek için umutla yaşadığın her andır.
31.07.17

gizem demirel

@gizem-demirel

hayat nedir?

Sen planlar yaparken başına gelenlerdir
28.07.17

Kitap kurdu

@kitap-kurdu442

hayat nedir?

Yaptıklarımızı görmek için uyuduğumuz zaman dilimi..
/ 5