ara
AFD
20.918 673

AFD

neokur.com/afd
- Hey, Vroomfendel. Biz neden hiç böyle şeyler düşünmüyoruz ?

AFD

@afd

AST ile RAL Keşifler
"Sıcacık Yatak" adlı çalışmam

Geçerken çekiverdim çok çalışma denemez aslında. Zaten sırf fotoğraf çekmek için bir yerlere gitmiyorsan böyle görünce çekiveriyorsan çalışma da denemez. Bu kapitalist sistemde - böyle diyince kendimi Muro gibi hissediyorum - en fazla işte böyle iş girişi, çıkışı çektin çektin.

Çok fight club bir paylaşım ve fotoğraf oldu. Bana da zaten iş arkadaşlarım fight club arif der. Brad Pitt arif de olur.
16 beğeni · 9 yorum · Anın Fotosu
Hakan (@hakani)
Cek Sıparov Arif olur mu @afd? Ben öyle seslenmek istiyorum da... Ayrıca yatak bunun neresinde,onu çözemedim ben. - 13.01.17

AFD

@afd

Ben şemsiye kullanmam. Ama öyle "su damlacıklarınının o eşşiz dokusunu iliklirimdi hissitmik" gibi çizgi film kafası laflar gibi değil, şemsiye kullanmayı sevmediğimden. Yolda şemsiye ile yürümesi zor, kapalı mekana girince kıvırıp bi tarafa sokması zor, bir de kaybolmaya en müsait eşyalardan. Yağmur mu yağıyor? Kafaya bir şapka tamam. Ama aşağıdaki gibi efsanevi yağmurlu mağmurlu şarkılar yapan adamların da şemsiye ile gezerken dur yağmurlu şarkı yapayım diyeceklerini de sanmıyorum. Altında epey ıslanmış olmalılar.

Haa onlar ıslanıp stüdyoya gidip müzik yapıyorlar artist oldukları için ben ıslanıp işe gidiyorum orası ayrı. Ve bütün bunları dostum metrobüsten yazıyorum. Metrobüsten... Huhuuu metrobüs. İçinde ıslak şemsiyeler var. Evet.

Günaydın

17 beğeni · 9 yorum · Müzik Kutusu
Nil (@nill)
Ben de bunu ekleyeyim buraya. Ama şunu da demeden geçemeyeceğim; valla bugünkü yağmur hiç de böyle neşeli şarkıları haketmiyor. Yine de neşemizi kendimiz yaratmak adına paylaşıyorum.
- 12.01.17
Betül (@lotus)
Islanmayi hiç sevmiyorum hele bi işim varsa -_- ince bir kar yağmasında bile şemsiyemi alırım ;) bu yüzden pek çok şemsiye kaybetsemde - 12.01.17
Betül (@lotus)
Metrobuse selamlar bu arada :) - 12.01.17

AFD

@afd

"Gerçek müziğin farkına varan ve onun ardındaki sırrı çözebilenler, bütün evren ile aynı frekansı titreşir ve her şeyle anlaşıp konuşabilirler."

Sufi İnayat KhanBonus:
13 beğeni · 5 yorum · Müzik Kutusu
Tokmakan (@tokmakan)
Çok çok çok beğendim :) - 10.01.17
AFD (@afd)
15 beğeni yapmandan belli zaten ne kadar beğendiğin :) - 10.01.17
Hakan (@hakani)
Arif sana bir şey sorabilir miyim? Bu profilindeki mektup simgesinin yanındaki yeşil işaret ne anlama geliyor, böyle geri dönüşümmüş gibi olaqn hani? - 10.01.17

AFD

@afd

Sitenin biraz esansı eksik. Bu da esans!
6 beğeni · 0 yorum · Müzik Kutusu

AFD

@afd

Bugün Mehmet Güreli'den Uçurtma şarkısını coverladım, @nill @gulcan32 @aylakbirb arkadaki gitar diyip duruyordunuz, işte gitar, sonunda sürpriz enstruman da var :)

39 beğeni · 25 yorum · Müzik Kutusu
Gülcan (@gulcan32)
Güzel ama yani gitarı almışken eline ne bileyim şöyle bir Şebnem Ferah olsun Cem karaca olsun böyle biraz sert müzikleri olan sanatçılardan eser çalmanı beklerdim.Neyse misafir umduğunu değil bulduğunu dinlermiş. :/ O sondaki melodika mı? :D Güzel çalıyon. Ben melodikayla çalınan çocuk şarkılarını dinliyorum netten :D Bu tarzı ilk dinledim sayılır. - 08.01.17
AFD (@afd)
Onları da yaparız hepsini aynı anda yapamam ki sırayla :) saol :) - 08.01.17
Gülcan (@gulcan32)
O zaman ben isteklerimi söyliyim. Sonra sırası kaçtı olmasın. :D Artık diğer arkadaşlar ne ister nasıl ister bilmem mendile mi yazarlar arena da mı yazarlar orasına da karışmam :Dben Şebnem ferah- çakıl taşları, Cem karaca- namus belası istiyorum. :D - 08.01.17

AFD

@afd

Özel Koleksiyon
Şuraya bir yol


Şuraya da bir yol şarkısı
13 beğeni · 3 yorum · Anın Fotosu
Semih (@sc)
"Here I am on the road again " - 06.01.17
Betül (@lotus)
Nereye yolculuk -_- - 08.01.17
AFD (@afd)
Gittim geldim, seyahat diyelim :) - 08.01.17

AFD

@afd

Özel Koleksiyon
Dio'nun black sabbath grubunun solistliğini yaptığı dönemden bir şarkı. Ülkücü işaretine benzeyen rock işareti, bir belgeselde dio'nun ağzından duyduğuma göre babaannesinin nazar değmesin tarzı insanlara yapmış olduğu batıl bir işaretin Dio'nun hoşuna gitmesi üzerine konserlerde yapmasıyla rock işareti şeklinde kullanılmaya başlanmış.

O zaman şimdi motorları yağlama zamanı!!!
EK 1
04.01.17
EK 2
04.01.17
10 beğeni · 0 yorum · Müzik Kutusu
/ 200