ara
3 dk

Can

@canae

en çok acıtan nedir?

Küçük parmağının sağa sola sıkışıp , çarpması. O nasıl bir acıdır. Anlatırken bile yaşıyorum o acıyı. Allah bir daha göstermesin. Çok amin.
52 dk

Can

@canae

kadınların erkeklerde aradığı nedir?

Aslında sadece sevsin. Ama sevmesinin yanında süper zengin olsun. Kitap okusun. Kültürlü olsun. Arabasi olsun. Evi olsun. Sadık olsun. Guvenilir olsun. Temizlik yapsın. Komik olsun. Maço olsun. Kiskansin ama kıskanmasinda. Gül alsın. Ince olsun. Yakışıklı olsun demiş miydim? Annesi beni çok sevsin bak bu çok önemli. Kalabalık ailesi olsun. Yemek yapsın. Her işten anlasın. Elimi sıcak sudan soğuk suya sokmasin. Giyinmeyi konuşmayı oturmayi kalkmayi bilsin.

Ama sadece sevsin :D
57 dk

Can

@canae

adını soyadını google'da aratmak nedir?

Bunu herkes yapmıştır ve yapacaktır.
Neden yapıldığı muamma ama yapılır.
4 sa

Adem ŞEN

@ultradem

kadın nedir?

Ben bilmem, üstadım Cem YILMAZ bilir;
4 sa

Can

@canae

başkasına cevap yazıp, sana cevap yazmayan insan kimdir?

Gerizekalının tekidir. Onun hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum .s.sssss
6 sa

Göçebe

@gulkurusu

geç yazma mesajı nedir?

En yaygın trip biçimidir
7 sa

Adem ŞEN

@ultradem

survivor kimdir?

Acun ILICALI'dır.TV8'dir, Dominik'tir
7 sa

Adem ŞEN

@ultradem

üff slk (salak) ya nedir?

Günümüz ergen grubunun söylenenden veya yapılandan hoşlandım deme biçimidir.Bütün olarak bakıldığında aslında anlamsız bir tepkidir eee ergene yakışan da böyle bir tepkidir.
Örn: +Canım bugün yine çok tatlısın
-Üff slk ya
11 sa

ismail

@neemiss

rakı nedir?

herkesle içilmeyen tek içkidir benim gözümde. Bir adabı olan tek içkidir belki de. Rakı masası kalbin anahtarını çözdüğü yerdir. Bu yüzden adına çilingir sofrası denir.
16 sa

Gülcan

@gulcan32

adını soyadını google'da aratmak nedir?

Denemişliğim var. Bir zamanlar google'a adımı soyadımı yazıp ne kadar meşhur olduğumu ölçmek istemiştim. İnternette adı yazılınca hakkında bilgi çıkanların meşhur olduklarını düşünüyordum. Hattaaaaa sadece kendi adımı soyadımı değil tüm arkadaşların ki denemişimdir. Neden diye sormayın bilmiyorum. O vakitler google kullanmayı bilmiyordum sanırım. Bir arkadaşa da müjdemi isterim meşhur olmuşsun diyip google da çıkan sonuçlarını göstermiştim. Neyse bunlar aramızda kalsın. Artık büyüdüm böyle şeyler yapmıyorum :)