ara

HBO'nun Bağımlılık Yaratan En İyi Dizileri

Dizi dendi mi akıllara ilk gelen kanallardan biridir HBO. Dünyanın birçok yerinde izlenme rekorları kıran en efsane diziler HBO tarafından yayınlanmaktadır. Bu listede HBO'nun en iyi dizilerini bulabilirsiniz.
1
Game Of Thrones
9.4
Soylu hanedanlar arasında geçen taht mücadelesini konu alan epik fantastik türdeki TV dizisidir. Bir taraftan Westeros'taki soylu hanedanlar arasındaki sivil savaş sürerken diğer tarafta tahtın eski sahibinin çocukları yeniden güç kazanmanın ve hakları olan tahtı geri almanın yollarını ararlar. Tüm bunlar olurken, kuzeyde dondurucu soğukların başlamasıyla beraber yüzyıllardır ortaya çıkmamış ve efsaneleşmiş olan bir güç yeniden doğar.
2
True Detective
8.8
Her sezonunda farklı dedektiflerin karmaşık suç örgülerini çözmelerini tüm gerçekçiği ile anlatan, profesyonel oyuncu kadrosu ile adından söz ettiren, polisiye severleri ekrana bağlayacak, bol cinayetli bir dizi.
3
Veep
0.0
Veep (2012)
Eski bir senatör olan Selina Meyer, Başkan Yardımcılığı teklifi alınca bir anda hayatı değişir. Ofiste onu tahmin ettiğinden çok daha karmaşık sorunlar beklemektedir. HBO tarafından yayınlanan dizide, Selina Meyer'in başından geçen komik maceraları izleyeceğiz.
4
Carnivàle
8.4
Carnivàle (2003)
5
Silicon Valley
8.5
Beş yakın arkadaşın hayatını konu alan HBO yapımı komedi dizisidir. 1980'lerin sonunda geçen dizide, asosyal bir bilgisayar programcısı olan Richard Hendrisk ve arkadaşlarının büyük teknoloji şirketlerinin bulunduğu Silikon Vadisi'nde yaşadıkları anlatılmaktadır.
7
Vinyl
10.0
Vinyl (2016)
8
Kardeşler Takımı
8.8
2. Dünya Savaşı sırasında askerler arasında ki bağlılık, dostluk, güven, göreve olan azim... Gerçek cesaret öyküsü.