ara

Gençlik Dizileri

Neşe ve çelişkilerle dolu gençlik dönemini anlatan eğlenceli diziler listelenmektedir

Yeni Gençlik Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Gençlik dizileri listelenmektedir.

En İyi Gençlik Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Gençlik dizileri listelenmektedir.
8.9
Leonard Hofstadter ve Sheldon Cooper, üstün zekalı fakat bir o kadar da asosyal olan iki fizikçi arkadaştır. Oldukça sosyal ve popüler bir kız olan yeni komşuları Penny, onlara laboratuvar dışındaki hayatın nasıl olduğunu göstermeye karar verir.
8.5
Orta halli bir ailenin kızı olan Jandi, en zengin ailelerin çocuklarının gittiği prestijli bir okula burslu olarak kabul edilir. F4 olarak anılan, okulun en popüler ve en şımarık 4 erkek öğrencisiyle karşılaşmasının ardından aralarında bir çatışma başlar. Bir süre sonra bu çatışma, yerini, bir aşk üçgenine bırakacaktır.
8.0
Dört yakın arkadaş, Alison adındaki arkadaşlarının bir gece ortadan kaybolmasının ardından gizemli mesajlar almaya başlarlar. Mesajlarda imza olarak sadece A yazmaktadır ve mesajlar sadece Alison'ın bildiği sırları içermektedir. Alison'ın öldürüldüğü anlaşıldıktan sonra mesajlar gelmeye devam edince, 4 arkadaş cinayetin sırrını çözmeye karar verir.
7.3
Aynı lisede okumakta olan bir takım öğrencinin aile ve okul hayatlarında yaşadıkları olayları anlatmaktadır.
7.3
9.7
7.0
6.4
8.0
7.6
Manhattan’ın merkezi yukarı doğu yakasında yaşayan , inanılmaz derecede zengin ve sosyeteye bağlı ailelerin liseye giden çocuklarının yaşamı anlatılmaktadır. Okulda , dışarıda yani her yerde geçen olaylar Gossip Girl adında tüm dedikoduları ortaya çıkaran bir blog tarafından anlatılmaktadır.
8.2
Skins (2007)
Bir grup sorunlu gencin yaşamına odaklanan bir gençlik dizisi. Diğer gençlik dizilerinden farkı ise, hayatın karanlık yönlerini tüm çıplaklığıyla gözler önüne sermesi.
9.0
Medcezir (2013)

Yabancı Gençlik Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Gençlik dizileri listelenmektedir.

Yerli Gençlik Dizileri

Yerli yapım türkçe Gençlik dizileri listelenmektedir.