ara

Savaş Dizileri

Yeni Savaş Dizileri

Yayına girmiş, sezonu yeni başlamış en yeni Savaş dizileri listelenmektedir.

En İyi Savaş Dizileri

Geniş izleyici kitlesine ulaşmış en iyi Savaş dizileri listelenmektedir.
9.4
Soylu hanedanlar arasında geçen taht mücadelesini konu alan epik fantastik türdeki TV dizisidir. Bir taraftan Westeros'taki soylu hanedanlar arasındaki sivil savaş sürerken diğer tarafta tahtın eski sahibinin çocukları yeniden güç kazanmanın ve hakları olan tahtı geri almanın yollarını ararlar. Tüm bunlar olurken, kuzeyde dondurucu soğukların başlamasıyla beraber yüzyıllardır ortaya çıkmamış ve efsaneleşmiş olan bir güç yeniden doğar.
9.3
Zamanda yolculuk yapabilen, Doktor adıyla bilinen bir adamın başından geçenler anlatılmaktadır. Zaman yolculuklarını eski bir polis kulübesinden yapan Doktor, Gallifrey adlı bir gezegenden gelmektedir ve türünün son örneğidir.
9.1
Trakyalı bir asker olan Spartacus'un Romalılar tarafından yakalanıp köle olarak bir gladyatör okuluna satılmasını anlatan tarihi bir dizidir. Karısından ayrı düşen Spartacus, Batiatus'un gladyatör okuluna girdikten sonra hem onu ve karısını köle yapanlardan intikam alabilmek hem de karısını bulabilmek için savaşmaya başlar.
9.6
Diriliş (2014)
8.8
2. Dünya Savaşı sırasında askerler arasında ki bağlılık, dostluk, güven, göreve olan azim... Gerçek cesaret öyküsü.
8.6
Zeyna (1995)
Mitolojik kahraman Zeyna'nın efsaneleşmiş savaşlarını ve eski tanrılara karşı verdiği mücadeleyi anlatan dizi.
7.0
William Brinkley’in romanından uyarlanan dizi, ölümcül bir virüs sebebiyle ortaya çıkan tehlike ve kaos ortamını ele almaktadır. Bir savaş gemisinin mürettebatı, virüsü yok etmek ve insanlığı kurtarmak için ellerinden geleni yapmak zorundadır.
9.4
Yaşadığı şehir yokedildikten ve annesi nederen geldikleri, ne oldukları bilinmeyen fakat dünyayı ele geçirmiş devler tarafından öldürüldürülen Eren Jaegar'ın birlik güçlerine katılıp dev Titan'lara karşı savaşı anlatılmaktadır.
9.1
7.5
9.1
Söz (2017)
8.1
Reign (2013)

Yabancı Savaş Dizileri

Dünya çapında izleyici kitlesi olan yabancı Savaş dizileri listelenmektedir.

Yerli Savaş Dizileri

Yerli yapım türkçe Savaş dizileri listelenmektedir.