ara
EL_NINO
2.331 163

EL_NINO

@el-nino

Önceden takibe almıştım ancak videoları yeni izleme fırsatım oldu
''Tarihi Fotoğraflar Türkiye'' facebook/youtube diğer sosyal ağlardan fotoğraf ve video paylaşan bir sayfa bir kaç örnek de atayım.
Fotoğraf; Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi Vecihi Hürkuş'un Kalamış'taki Tayyare Mektebi 1930'lu yıllar
Merve T. (@mtrv)
Çok iyi, takibe alıyorum. - 16 sa

EL_NINO

@el-nino

Yeğenime de mi hesap açsam ne? lise gruplarından artık ilkokullulara doğru geçiş yaptık. Anaokulundaki arkadaşlarıyla resimlerine baktıkları kitapları anlatırlar bize.
17 beğeni · 7 yorum · Arena'ya Sor ·
🙌🙌🙌 (@nebe)
Ya da izledikleri çizgi filmler falan winx vs. - 21 sa
kübra (@kubra94)
Aslında ortalığı canlandırıp şenlendirmek için çocuklar da üye olsa ne güzel olur :) bıdır bıdır yorum yaparlar. Bir aralar kardeşimin de vardı ama ortamda kötü şeylerde paylaşıldığı için kapattırmıştım :) - 20 sa
Mâverâ (@mervekaya)
Yaş sınırının olmamasından ziyade yapılan alakasız paylaşımları ve yorumları tartışıyoruz biz hem olgunluk yaşta değildir..Yaşça küçük olup da yaptığı paylaşımların büyüklüğüne şahit olduğum nice üye var.Mesele yaşla bitmiyor maalesef siteyi alakasız kişiler kullanıyor.Sonumuz hayrola.. ;) :) Anaokulu çocukları favorimdir buyursun gelsinler :D:D - 19 sa

EL_NINO

@el-nino

;list=PLsEmZZ89-i7CTfLNx_QFKNvK80RBw9USk
17 beğeni · 3 yorum · Müzik Kutusu ·
kübra (@kubra94)
Uzun zamandır dinlemiyordum, iyi geldi :) - 21.04.17
tabula rasa (@tabula-rasa)
Ortaya karışık oldu ama ortak karanlıklardan ilham aldım :)
- 21.04.17
14 beğeni · 8 yorum · Müzik Kutusu ·
Gölge (@golge2010)
inanmıyorum ya okuduğum kitapta geçmişti :D nasıl bir tevafuk bu :D - 17.04.17
Gölge (@golge2010)
Fesleğe kitabında geçiyor :D - 17.04.17
intizar gülüm (@merdumgiriz)
Butimar&Sessizliğin Kanatları romanında duymuştum ben de.Çok hoş. - 17.04.17

EL_NINO

@el-nino

IT

King severleri şöyle alalım.

İki film olarak gelecek It filmi ilki 8 eylülde vizyona girecekmiş.Kitabını daha okuma fırsatı bulamadım malesef ama film gelene kadar bolca vaktimiz var.
10 beğeni · 1 yorum · Sinema TV ·
Koca bir kuşağın palyoçadan korkmasına sebep olmuş kitap. En azından böyle derler. Kitabı okumuştum, kimi anlar soluksuz. Gayet ilgi çekici. Bu kitaptan önce "kitaptan korkulur mu" diye düşünenlerdendim ve şunu demeliyim ki okurken gerildiğimi gayet iyi hatırlıyorum. Kaldı ki okuduğum sansürlenmiş haliydi. Yeni baskısı tuğla boyutlarında ve kapağı dahi "aman aman" dedirtecek türden. Ve tabii yine bu kitaptan sonra 2-3 King kitabı daha almış, okumuş, okunacaklar listelerinin baş sıralarına yazmış, yputube dan yorumcularına bakmıştım. Neyse. Özellikle okuma alışkanlığı kazanmak için birebirdir King kitapları. Bunu da bir çok kitaba dikkat kesilmemi sağlayan Turgay Bakırtaş abiden (nam-ı diğer mazrub, twitter ı olanlar bilir) görmüş, okumuştum. Filminin çıkacağını ilk duyduğumda sevinmiş ve o sıralar haberlere/yorumlara göz gezdirmiştim. O zamanlardan aklımda kalanlar şöyle; King mükemmelliyetçi kimliğe sahip, yönetmenlerle pek arası iyi olmuyor, beğenmiyor, bu IT kitabının çok daha önceden filmi çekilecekmiş ama sevmemiş vesaire. Velhasıl, fragman güzel olmuş, özellikle tık-tık sesleri... 2 film olacağını bilmiyordum. İyi haber. Kısa günün karı. Sanırım bu filmde karakterlerin sadece çocuk halleri olacak. Zaten fragmanı izlediğimde "ee bunlar hep çocuk" deyip garipsemiştim. Kısacası, izlenilir bence. - 30.03.17
6 beğeni · 3 yorum · Müzik Kutusu ·
tabula rasa (@tabula-rasa)
- 25.03.17

EL_NINO

@el-nino

Haftanın Filmi
Bu paylaşım altında film hakkında konuşacağımız için filmi izlemeyenler, filmin gidişatı ve sonu hakkında bilgi almak istemeyenlerin yorumları okumaması önerilir!!!
@canae , @sc, @ebru-g-, @lotus, @nisf, @psikollojik, @ilkan, @kumralada, @daktilokiz, @unutgitsin, @nill @hakani
- 2009
9.3 (3 oy)
10 beğeni · 20 yorum · Sinema TV ·
EL_NINO (@el-nino)
. - 24.03.17
EL_NINO (@el-nino)
, - 24.03.17
EL_NINO (@el-nino)
!!! - 24.03.17

EL_NINO

@el-nino

Bugün arenada 'dünya deliler günü' adı altında bir paylaşım gördüm neokur saolsun her gün yeni bir şeyler öğretiyor bize. 8 kasım yazıyor kimi sitelerde her sene değişiyor mu ? anlam veremedim, topu Erdal Bakkal'a atıyorum.
8 beğeni · 0 yorum · Diyorum ki ·
/ 9