ara

Aile Hayatı, Aile İlişkileri Filmleri

Yeni Aile Hayatı, Aile İlişkileri Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Aile Hayatı, Aile İlişkileri filmleri listelenmektedir.

En İyi Aile Hayatı, Aile İlişkileri Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Aile Hayatı, Aile İlişkileri filmleri listelenmektedir.
9.5
İkinci Dünya Savaşının birkaç yıl öncesinde, Guido, güzel bir kadın olan öğretmen Dora ile evlendiğinde başlar tüm masal ve bir oğulları olur. Alman'ların İtalya'yı istila etmesine kadar sürer mutlu yaşamları. Esir kampına düşen Guido, olanları oğluna bir oyun olarak anlatacaktır.
9.2
Ölmek üzere olan kardeşi için her şeyi yapabilecek olan bir ağabey ve onun dostunun zor yaşam koşullarındaki mücadelesi anlatılır.
8.1
Jim, sorumluluklardan kaçan yalancı bir babadır. Oğlu doğum gününde, babasının bir gün boyunca yalan söyleyememesini diler ve dileği gerçek olur. Jim'i zor anlar beklemektedir.
8.8
Baba 3 (1990)
Michael artık yaşlanmıştır. Bu yüzden ailesini yeraltı dünyasından, içlerinde bulundukları suç dünyasından uzaklaştırmak ister. Bunun yanı sıra Mary ve Vinnie arasında duygusal bir yakınlaşma olur. Michael ise bu yakınlaşmayı durdurmak ister.
8.3
Joe Black (1998)
9.5
9.5
Bizim Aile (1975)
8.5
8.5
21 Gram (2003)
8.5
Vatansever (2000)
Benjamin Martin, her ne kadar savaştan uzak durmaya çalışsa da bir gün savaş, yaşadığı çiftliğin sınırına kadar dayanır. Benjamin, ailesini korumanın tek yolunun bağımsızlık kazanmak olduğunu anlar ve oğluyla birlikte silah kuşanarak savaşa dahil olur.
8.0
Coraline ve ailesi yeni bir eve taşınırlar. Coraline, ailesi tarafından ihmal edilir. Canı sıkılan Coraline, evi keşfetmeye başlar ve gizli bir geçit bulur. Geçit paralel bir dünyaya açılmaktadır. Burada insanların gözleri yerine düğmeler vardır, aileler çocukları ile çok ilgilidirler ve bütün hayalleri gerçek olur. Ancak Coraline bu dünyanın sadece bir tuzak olduğunu keşfeder.
7.9
8.0
Daniel Hillard, karısını çok sevmesine rağmen boşanmayı kabul etmek zorunda kalır. Ancak ailesine olan özlemi gün geçtikçe artmaktadır. Bir gün eski karısının dadı aradığını duyunca çocuklarına daha yakın olabilmek için kadın kılığına girerek işe başvurur. Daniel, kısa sürede kendisini sevdirir ancak bu yakınlık onu zor durumlara sokacaktır.
6.2
8.4
8.4
7.8
Penelope (2006)
Asırlar evvelden kendisine ulaşan bir laneti kaldırma çabasında iken kendisini ifşa için gönderilen bir gence aşık olan kızın hikayesi anlatılmaktadır

Yabancı Aile Hayatı, Aile İlişkileri Filmleri

En iyi yabancı yapım Aile Hayatı, Aile İlişkileri filmleri listelenmektedir.

Yerli Aile Hayatı, Aile İlişkileri Filmleri

En iyi yerli yapım Aile Hayatı, Aile İlişkileri filmleri listelenmektedir.