ara

Ajan Filmleri

Son derece heyecanlı ve dikkatle izlenmesi gereken filmlerdir. Ajanların detaylı planları ile öğrenmek istediklerini adım adım gösterir ve heyecan yaratır.

Yeni Ajan Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Ajan filmleri listelenmektedir.

En İyi Ajan Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Ajan filmleri listelenmektedir.
8.5
Aynı anda hem şov yapabilen ve banka soyabilen bir sihirbaz ekibini yakalamaya çalışan FBI ajanlarının heyecanlı kovalamasını konu alır.
8.8
Zamanda seyahat ederek, olayları değiştirebilen ve suçluları yakamayı hedefleyen bir gizli ajan hikayesi
8.8
Çaresiz bir çocuğun tarihin en yaratıcı dolandırıcı olması, dünya çapında bir sahtekara dönüşmesi ve peşindeki FBI ajanının onu yakalama çabaları konu ediliyor.
8.5
Köstebek (2006)
Boston'da İrlandalı bir mafya grubunun içine sızmaya çalışırken birbirlerinin kimliklerini tespit etmeye çalışan bir gizli polis ve bir köstebeğin mücadelesi konu alınıyor.
8.4
Matrixvari bir kurgu ile, defalarca aynı olayı yaşayabilen ve insanları bir kazadan kurtarmaya çalışan bir insanın kendi iç karmaşası ve olayı çözmesi anlatılır. 8 dakika içinde gerçekleşecek bir olayı tersine çevirme görevinde olan Colter, hükümetin geliştirdiği 'yaşam şifresi' isimli projededir. Defalarca kez aynı olaya geri dönüş yaparak elde ettiği ip uçları sayesinde olay çözülmeye çalışılır.
8.1
Ethan ve ekibi şu ana kadar üstlendikleri en zor görev ile karşı karşıya. Uluslararası gizli bir suç örgütü olan Sendika, IMF'i yok etmeye kararlıdır.
7.8
Ajan Salt (2010)
8.2
Skyfall (2012)
Bond'un geçmişiyle yüzleşen M'e karşı sadakati teste tabi kalır. MI6 merkezine yapılan terörist saldırı sonucunda Bond her ne pahasına olursa olsun suçluların peşinden gidecektir.
8.5
Yüz Yüze (1997)
Bir FBI ajanı uzun süredir takip ettiği bir suçu ortaya çıkarmak için plastik cerrahi ile yüzünü bir teröristinkine benzetir. Ancak bu terörist de aynı yöntem ile yüzünü FBI ajanınkine benzetecektir.
8.3
Adının Kremlin'deki bombalamaya karışması sonucunda IMF'in kapatılması üzerine Ethan Hunt ve yeni ekibi organizasyonun adını temize çıkarmak için harekete geçer.
7.5
Spectre (2015)
8.1
Bir FBI ajanı uzun süredir takip ettiği bir suçu ortaya çıkarmak için plastik cerrahi ile yüzünü bir teröristinkine benzetir. Ancak bu terörist de aynı yöntem ile yüzünü FBI ajanınkine benzetecektir.
7.8
96 Saat (2008)
Emekli bir CIA ajanı olan Bryan Mills, Paris seyahati esnasında kaçırılan kızının peşinden Avrupa'ya gider.
7.8
İhanet ile suçlanan bir Amerikan ajanı gerçek köstebeğin kim olduğunu tek başına ortaya çıkarmak zorundadır.
7.5
8.5
Jason Bourne bir yandan eğitimli bir katil olarak yetiştirildiği geçmişinin sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken diğer yandan acımasız CIA ajanlarından kaçmaya çalışır.
7.8
Soğuk Savaş sırasında, Amerikalı bir pilot Sovyetler tarafından tutsak edilir. Pilotu kurtarmak için görevlendirilen avukat James B. Donovan, kendisini bir anda Amerika ile Sovyetler arasında gerçekleşen bir pazarlığın ortasında bulur.
7.6
Testere 6 (2009)
7.9
Koruyucu (2012)

Yabancı Ajan Filmleri

En iyi yabancı yapım Ajan filmleri listelenmektedir.

Yerli Ajan Filmleri

En iyi yerli yapım Ajan filmleri listelenmektedir.