ara

Amerikan Filmleri

Yeni Amerikan Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Amerikan filmleri listelenmektedir.

En İyi Amerikan Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Amerikan filmleri listelenmektedir.
9.1
Kaptan Barbossa, Will Turner ve Elizabeth Swann haritanın sınırlarına yelken açmak, ihanet ile yüzleşmek ve son savaşta kendilerine katılacak ekiplerini aramak zorundadır.
9.0
Deckard Shaw komada yatan kardeşinin intikamını almaya yemin eder ve tüm gücü ile Dominic Toretto ve ailesine saldırır.
7.6
Canlanıp kendi hayatlarını yaşamak için müzenin kapanmasını bekleyen mumdan heykeller, büyük maketler.. hepsi de tarihi kişiler.. Ulusal Tarih Müzesinin yeni gece bekçisi herkes evine gittikten sonra müzenin canlandığına tanık olur. İşinin en güzel zamanı artık başlamıştır.
9.0
Klasik filmlerden biri haline gelmiş olan Rain Man, Charlie adında bencil ve para düşkünü bir adam ile otistik bir dahi olan saf ve iyi niyetli abisi Raymond'ın başından geçenleri konu ediniyor.
8.3
7.7
Daha önce bekarlığa veda partilerinde başlarını durmadan belaya sokan grup uzun bir süredir beladan uzan sessiz sakin hayatlar yaşamaktadırlar. Ancak bu sessizliği Alan bozar. Arkadaşlarını yeniden biraraya getiren Alan, türlü belaları da beraberinde getirir.
8.2
8.1
8.1
7.0
Uğradığı bir iftira sonucunda tüm okula rezil olduğunu düşünen Olive, bir süre sonra bu dedikodunun aslında onu daha popüler yaptığını ve hatta finansan açıdan daha iyi bir seviyeye taşıdığını fark eder.
7.4
7.7
Şansa Bak (2011)
8.4
Rocky 5 (1990)
7.3
6.9
Lady Bird (2017)
6.6
Mom (2013)
7.3
8.0
8.4

Yabancı Amerikan Filmleri

En iyi yabancı yapım Amerikan filmleri listelenmektedir.

Yerli Amerikan Filmleri

En iyi yerli yapım Amerikan filmleri listelenmektedir.