ara

Kiralık Katil Filmleri

Yeni Kiralık Katil Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Kiralık Katil filmleri listelenmektedir.

En İyi Kiralık Katil Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Kiralık Katil filmleri listelenmektedir.
9.3
12 yaşındaki Mathilda, ailesi öldürüldükten sonra profesyonel bir katil olan Leon'un evine sığınır. Son derece duygusuz ve soukkanlı biri olan Leon'un yavaş yavaş Mathilda'ya sevgi beslemeye başlamasıyla, ikili arasında sıradışı bir dostluk başlar.
7.8
Sıkıcı bir evlilikleri olan bir çift, rakip kurumlar tarafından birbirlerini öldürmeleri için kiralık katil olarak tutulurlar.
8.5
Bir kadın dört yıldır yattığı komadan uyanır ve hamile olduğu bebeğini kaybettiğini öğrenir. Şimdi sıra bir zamanlar kendisinin de bir parçası olduğu suikastçi grubundan intikam almaya gelmiştir.
8.2
Mekanik (2011)
9.2
7.9
2011 yılında vizyona giren Mekanik filminin devamı olan filmde, tehlikeli bir kiralık katil olan Arthur Bishop, her şeyi geride bırakarak yeni bir hayata başlamıştır. Ancak sevgilisi Gina, düşmanları tarafından kaçırılınca, hayatı tepetaklak olur. Suikastçilik yaptığı günlerine geri dönen Arthur, Gina'yı kurtarabilmek için dünyanın 3 farklı yerinde birbirinden tehlikeli suikastleri gerçekleştirmek zorundadır.
8.3
Desperado (1995)
8.8
Papatya (2006)
8.0
Azap Yolu (2002)
8.1
7.0
Kiralık katil Travis Conrad, son görevini yaparken öldürülür. Ancak görevini tamamlayabilmesi için 24 saatliğine diriltilir. Hem kendisine verilen görevi tamamlamak hem de kendisini öldürenlerden intikam almak için geri sayım başlamıştır.
2.0
Bir Gece (2014)
10.0
Joe Kidd (1972)
10.0
İzin (1975)

Yabancı Kiralık Katil Filmleri

En iyi yabancı yapım Kiralık Katil filmleri listelenmektedir.

Yerli Kiralık Katil Filmleri

En iyi yerli yapım Kiralık Katil filmleri listelenmektedir.