ara

Müzikal Filmleri

Yeni Müzikal Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Müzikal filmleri listelenmektedir.

En İyi Müzikal Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Müzikal filmleri listelenmektedir.
8.6
Yeni taç giyen Kraliçe Elsa büyülü güçlerini kullanarak yaşadığı ülkeyi yanlışlıkla dondurur. Kız kardeşi Anna, bir dağ adamı, sevimli bir ren geyiği ve bir kardanadam ile işbirliği yaparak büyüyü bozmaya çalışacaktır.
8.6
Gerçek yaşamda evlenme hazırlığı yapan bir damat, kendi kendine yüzük provası yaparken ölüler diyarına geçmesini ve orada sevgilisine bir türlü kavuşamayan ölü gelin ile tanışmalarını anlatan keyifli bir animasyondur.
8.9
Haydut Flynn Rider, Rapunzel tarafından rehin alınınca macera başlar.
6.8
Hürmüz, birbirinden habersiz olan altı adamla evlenmiştir. Haftanın her bir gününde bir kocasını ağırlayan Hürmüz'ün gönlü aslında bir doktordadır. Hasta numarası yaparak doktoru evine getirtir ve onu da kendisine aşık eder. 7 adamı birden idare etmeye çalışan Hürmüz'ü zor anlar beklemektedir.
8.6
8.1
La La Land (2016)
Sebastian oldukça başarılı bir klasik jazz müzisyenidir. En büyük hayali, insanlara müziğini duyurmak ve sevdirmektir. Mia ise oyuncu seçmelerine hazırlanan ve ünlü bir aktris olmayı hayal eden genç bir kızdır. Bir gün bu iki hayalperestin yolu, Los Angeles trafiğinde kesişir. Hayallerine ulaşmaları imkansız gibi görünse de aralarında başlayan aşk, onlara bambaşka bir dünyanın kapısını açacaktır.
7.2
8.9
8.7
Sefiller (2012)
8.3
Rio 2 (2014)
7.8
Kendisine yapılan büyü yüzünden ürkütücü bir yaratığa dönüşen bir prens yıllardır şatosunda tek başına yaşamaktadır. Bir gün bir tüccar, şatosuna gelir ve ondan izinsiz bir gül koparır. Bunun üzerine çok sinirlenen canavar, tüccarı tutsak eder. Tüccarın kızı Belle, babasının serbest kalmasına karşılık şatoda tutsak olmayı kabul eder. Zaman içinde korkunç canavar ile aralarında duygusal bir bağ kurulur.
8.6
Once (2006)
8.5
Beca'nın, Barden Üniversitesi'nde birinci yılıdır. Okulun The Bellas adlı kız müzik grubuna katılır. Grup kısa bir süre sonra, okulun erkek grubuyla kıyasıya bir rekabete girer.
8.3
Mutsuz bir evlilik, yeni bir aşk, ihanet dedikodular ve pişmanlıklar...
7.4
9.2
Devdas (2002)
8.6
Grease (1978)

Yabancı Müzikal Filmleri

En iyi yabancı yapım Müzikal filmleri listelenmektedir.

Yerli Müzikal Filmleri

En iyi yerli yapım Müzikal filmleri listelenmektedir.