ara

Sınıf Filmleri

Yeni Sınıf Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Sınıf filmleri listelenmektedir.

En İyi Sınıf Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Sınıf filmleri listelenmektedir.
9.5
Özel Çamlıca Lisesi'nin yıllardır mezun olamayan haylaz öğrencilerinden oluşan Hababam Sınıfı'nı hiçbir öğretmen dize getiremezken okula yeni bir müdür muavini atanır; Mahmut Hoca!
9.2
Okulun en haylaz sınıfı olan hababam sınıfı bu yıl da mezun olamamıştır. Bu defa okullarına yeni atanan Semra Öğretmen'e kafayı takan hababam sınıfı öğrencileri, Şaban'a Semra Öğretmen'in ağzından aşk mektupları yazmaya başlar.
9.1
Babasını kaybeden Ahmet adında bir öğrenci burslu okumak üzere Özel Çamlıca Lisesi'ne gelir. Hababam sınıfına verilen Ahmet, sınıf arkadaşlarının aksine okumaya çok hevesli çalışkan bir öğrencidir. Hababam sınıfı Ahmet'i kendilerine benzetmeye çalışırlar ama Ahmet onlara iyi bir ders verir.
5.9
Askerden dönen Hababam Sınıfı haylazlıklara kaldığı yerden devam eder. Okul müdürü deli Bedri, bu sefer hababam sınıfından kurtulmaya kararlıdır. Karısı ve oğlunu da alarak okula taşınır. Hababam sınıfını yeni maceralar ve büyük bir kovalamaca beklemektedir.
9.0
Okula dört kız öğrenci gelir. Bu kızlar ile hababam sınıfı arasında savaş başlar. Kızlar erkek öğrencilere sürekli tuzak kurar ve kendilerine bir ajan seçerler. Mahmut Hoca ise okuldan kaçan hababam sınıfını ceza olarak izcilik kampına gönderir.
8.1
Sınıfa yeni bir öğrenci gelir. Bu öğrenci Bilo’dur ve kendini sınıfın ağası olarak görür. Sınıf Bilo ile kafa bulmaya başlar. Sınıfta Ömer ve Ayşe ise birbirlerine aşık olur. Ayşe hamile kalır.

Yabancı Sınıf Filmleri

En iyi yabancı yapım Sınıf filmleri listelenmektedir.

Yerli Sınıf Filmleri

En iyi yerli yapım Sınıf filmleri listelenmektedir.