ara

Tatil Filmleri

Yeni Tatil Filmleri

Son zamanlarda vizyona girmiş en yeni Tatil filmleri listelenmektedir.

En İyi Tatil Filmleri

Gişede rekorlara imza atmış, çokça izleyiciye ulaşmış en iyi Tatil filmleri listelenmektedir.
7.8
Lauren ve Jim eşlerinden eşlerinden ayrılmış, çocuklarıyla beraber yaşayan yalnız ebeveynlerdir. Bir gün tanıdıkları vasıtasıyla bir buluşmada biraraya gelirler. Kötü geçen bu buluşmadan sonra birbirlerini bir daha görmek istemezler ancak çocuklarıyla çıktıkları bir tatilde tesadüfen yine biraraya gelirler.
7.4
Salih ve Gürkan, başları beladan bir türlü kurtulmayan iki kuzendir. Bundan 6 yıl önce ünlü olmak için çabalarken yolları mafya ile kesişmiş ve o günden itibaren mafya camiasının düğünlerinde şarkıcılık yapmaya başlamışlardı. Çalgı Çengi'nin bu devam filminde, iki kuzen mafyadan kurtulup kendi yollarını çizmenin vaktinin geldiğini düşünerek bir plan yaparlar. Ancak planları bekledikleri gibi gitmez ve başlarına yine türlü komik olaylar gelir.
7.2
7.2
Filmde dedesi ile beraber Florida’ya giden Jason’ın hayatı anlatılmaktadır. Dedesi hayatın tadını çıkartırken kendisi de asıl olan şeyin hayatın tadını çıkarmak olduğuna karar verir.
5.8
4.6
7.9
8.0
7.5
6.4
8.5
6.5
Paul ve Marry İtalya’ya tatile gitme kararı alır. Marry tatil için yeni sevgilisi ve onun kızını da çağırır. Tatilde yaşanacak erotizm ve kıskançlığın anlatıldığı filmdir.
8.0
İntikam (1990)
7.0
91.1 (2015)
Birbirinden habersiz aynı şehirde yaşayan arkadaş gruplarının bir radyo yayını ile kesişen hayatları anlatılmaktadır.

Yabancı Tatil Filmleri

En iyi yabancı yapım Tatil filmleri listelenmektedir.

Yerli Tatil Filmleri

En iyi yerli yapım Tatil filmleri listelenmektedir.