ara

Labirent: Ölümcül Kaçış

- The Maze Runner (2014)

Labirent: Ölümcül Kaçış Konusu ve Türleri

Thomas uyandığında hafızasının silindiğini ve bir grup genç ile dev bir piramitin içine hapsedildiğini farkeder. Ortama ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da kaçış için şansını denemelidir.
Labirent: Ölümcül Kaçış
Thomas (Dylan O'Brien) adlı bir genç, beraberinde 60 çocukla birlikte bir labirente hapsolur. Uyandığında kendisini labirentte bulan Thomas ismi haricinde hiçbirşey hatırlamamaktadır. Thomas, Glade adını verdikleri bir tür kapalı kasabamsı alanda olduklarını öğreniyor. Burada yetişkinler yok. Sadece onlu yaşlarında erkek çocuklar var. Ve hepsinin de ayrı bir görevi. Bir şekilde hayata tutunmaya, bir şeyler yapmaya çalışırken, diğer yandan da bulundukları yerden çıkmaya çalışmaktadırlar.

Serinin ikinci filmi Labirent: Alev Deneyleri, 18 Eylül 2015'te vizyona girmiştir.
Labirent: Ölümcül Kaçış filmi En iyi Bilim Kurgu filmleri listesinde yer almaktadır.
Vizyon Tarihi: 1 Ocak Perşembe 1970
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.

Bahriye

@bahriye

18 8.4
Puan: 10
Ben ailemle izledim ve tekrar izlemek istediler .Beklentilerimi karşıladığını söyleyebilirim :-)
2 beğen · 0 yorum · film inceleme

Zeynep

@kitappervermumine

18 8.4
Puan: 10
Bilimkurgu,macera,gerilim gibi türleri içinde bulunduran film kurgusuyla olsun oyuncusuyla,ses efektleri gibi bir çok yönden beni cezbetti diyebilirim.Belki biraz daha labirentteki hayatı açmaları gerekebilirdi yinede zaman kaybı olmayan keyifle izleyebileceğiniz filmlerden bir tanesi.
1 beğen · 0 yorum · film inceleme

Siyah Gece

@siyah-gece

18 8.4
Puan: 10
Söyleyecek söz bulamıyorum.Tek kelime ile HARİKAYDI.
2 beğen · 0 yorum · film inceleme

fatma babat

@fatma-babat

18 8.4
Puan: 8
ilk başta kitabını okumadan izlediğim için üzgünüm çünkü eserin filmi varsa önce kitabını okumayı tercih edenlerdenim.ben genelde dram,romantik-komedi tarzı izleyen biriyim fakat sadece bununla sınırlı kalmayıp başka türlere de yönelmemi sağlayan bir film oldu labirent.izlerken cok zevk aldım hiç sıkılmadım hatta hiç bitsin istemedim izlerken kendimi olayın içinde hissettim kapı kapanacakmış da ben ölecekmişim gibi hissettirdi.benim filmden çıkardığım şunlar oldu ne olursa olsun pes etmemek,mücadele etmek,korkmamak,yılmamak,yorulmamak.........not:bir romantikçi olarak tekrar izler misin deseler
KESİNİKLE EVET DERİM
1 beğen · 0 yorum · film inceleme

Dilruba Arıkan.

@dilruba-arikan

18 8.4
Puan: 10
İlk defa bir kitapta hayal ettiğim mekan ve karakterler filmde neredeyse aynı biçimde çıktı. Kitaptan da çok ayrılmamışlar. Ayrıca yapımı falan da çok başarılı olmuş. Ben beğendim.
1 beğen · 0 yorum · film inceleme

Eduşka

@edaa

Eminim şu anda hepinizin kafası karışık, kızgınsınız ve korkuyorsunuz. Sizi temin ederim ki, başınıza gelen her şeyin, size yaptığımız her şeyin bir sebebi var.
3 beğen · 0 yorum · film replik

Atakan

@atakanc

Labirent: Ölümcül Kaçış
Serinin ilk filminin özeti bu sahne dersek yanlış olur mu ?
4 beğen · 0 yorum · film replik
0
izlenmesi gereken bir film. Tavsiye ederim. @neokur