ara

Deccal 2

(2016)

Deccal 2 Konusu ve Özeti

Deccal 2
Yerli korku filmi Deccal'in devamı olan filmde, bir yandan şeytani tarikat bir yandan da bu tarikatı engellemek isteyen gizli örgütler, dünyayı kötülüğe boğacak büyük bir kehaneti harekete geçirecek olan minik bir bebeğin peşindedir.
Yapım: 2016 Türkiye
Vizyon Tarihi: 16 Haziran Cuma 2017
Yönetmen:
2015 yılında vizyona giren Deccal filminin devamı niteliğinde olan yerli korku filmi Deccal 2'de yine akıl almaz korkunç olaylar yaşanıyor. İlk filmde 6.6.2016 tarihinde bir bebek dünyaya getiren Duygu, büyük bir kehanetin merkezinde olduğunu anlayınca yaşadıklarına dayanamamış ve intihar etmişti. Bebeği ise çocuğu olmayan bir çifte evlatlık verilmişti.

Deccal 2'de kehaneti devam ettirmek isteyen şeytani tarikat, Venüs tutulmasının gerçekleşeceği zamanı beklerken bir yandan bebeği uzaktan izliyor, bir yandan da bebeğin teyzesi Öznur'u rehin tutuyorlar. Çünkü kehanetin gerçekleşmesinin tek şartı bebeğin kendi kanından biri tarafından Venüs tutulması sırasında emzirilmesidir. Bu ayinin gerçekleşmesini engellemek isteyen iç ve dış teşkilatlar ise bebeği bulmak için büyük bir araştırma başlatıyorlar. Bu sırada bebeği evlat edinen genç çift korkunç gerçeklerle yüzleşecek ve hayatları kabusa dönecek.
Deccal 2 filmi Şiddetle Tavsiye Ettiğimiz Filmler listesinde yer almaktadır.
411
FİLM
Şiddetle Tavsiye Ettiğimiz Filmler
İzledikten sonra iyi ki izlemişim dediğimiz ve herkese izletmek istediğimiz, şiddetle önerdiğimiz filmleri bu listede paylaşı...
0/10
0 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Filmler
2011
2011
2010