ara

Troller

Trolls (2016)

Troller Konusu ve Özeti

Troller
Sevimli bir kasabada, dış dünyanın tehlikelerinden uzak, huzurlu bir yaşam sürdüren Troll adlı minik yaratıklar, günün birinde Troll yiyerek beslenen Bergen denen yaratıkların saldırısına uğrarlar. Kurtulmayı başaran iyimser Puppy ile karamsar Branch, arkadaşlarını kurtarmak üzere macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.
Yapım: 2016 ABD
Vizyon Tarihi: 4 Kasım Cuma 2016
Rengarenk saçlı trolllerin hikayesini ele alan animasyon türündeki filmin yönetmeni Mike Mitchell. Filmin açıklanan başrolünde son dönemin yükselen yıldızlarından Anna Kendrick yer alıyor. Senaryo ise Jonathan Aibel, Glenn Berger ve Erica Rivinoja'ya ait.

Poppy, güçlerini daima umutsuz olan Branch ile birleştirir ve kendisini bildiği tek dünyadan çok uzaklara taşıyan destansı bir maceraya atılır. Arkadaşlarını, kötü Bergen’in pençelerinden ve onların lideri Kral Gristle’ın elinden kurtarmak için cesaret isteyen bu zorlu görevi tamamlamak zorundadır. Poppy’nin bu destansı macerası gücünü test edecek ve gerçek renklerini açığa çıkaracaktır.

Troller filminin orijinal seslendirmesinde Puppy'i Anna Kendrick, Branch'i ise Justin Timberlake seslendiriyor.
Çocuklarınızla mutlaka gidilip, hayata karşı umutvar olmak, pes etmemek ve etrafınıza neşe saçan olmanın önemini anlamanız adına...
Troller
filme puan vermedi
2 beğen · 0 yorum
7/10
12 oy
Sence kaç puan almalı?
0