ara

Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi - Star Wars Anthology: Rogue One (2016)

Rogue One: A Star Wars Story Konusu ve Türleri

Merakla beklenen film, epik bir bilim kurgu serisi olan Star Wars’un ara dönem filmlerinden ilki olacak. Macerayı ve sıra dışı şeyler yapmayı seven bir grup insan bir araya gelerek imparatorluğun en büyük tehditi olan Ölüm Yıldızı adında bir silahın planlarını ele geçirmek üzere görevlendirilir. Yıldız Savaşları: Bölüm IV'ten öncesini ele alan filmde, bu beklenmedik kahramanların tehlikeli ve aksiyon dolu serüvenini izleyeceğiz.
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story Özeti

Süre: 133 dk
Yapım: 2016 ABD
Vizyon Tarihi: 14 Aralık Çarşamba 2016
Yönetmen:
Senaryo:
Lucasfilm'in yeni "ara dönem filmlerinden ilki" olarak lanse edilen yapım bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesini anlatacak. Film, Death Star'ın planlarını çalmak için bir araya gelen bir ekibin mücadelesini merkezine alıyor ve 1977 tarihli Yıldız Savaşları: Bölüm IV'ten öncesini anlatacak. Gareth Edwards'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünü Felicity Jones üstleniyor; kadroda ayrıca Ben Mendelsohn, Riz Ahmed, Diego Luna, Mads Mikkelsen ve Forest Whitaker da yer alıyor. Senaryosu Chris Weitz'a ait olan filmin yapımcılığıysa pek tabii George Lucas'a emanet.
Rogue One: A Star Wars Story filmi Star Wars / Yıldız Savaşları listesinde yer almaktadır.
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.

Rogue One: A Star Wars Story Resimleri

Bu film için henüz resim eklenmedi.

Misliyna

@misliyna

- 2016
8.6 (13 oy)
K-20
George Lucas için zaten bir şeyler söylemek her halde haddimize düşmez ama en azından bize sunduğu bu güzellikle ilgili bir kaç kelam edebiliriz. K-20 den bahsetmek istiyorum.. Bir robotu ne kadar sevebilirsiniz ? Bir robot ne kadar samimi olabilir ? Bir robot ne kadar içinizi ısıtabilir ? işte bunların hepsini cevaplaya bilen bir robot K-20. İmparatorluk robotu'yken alınıp programı güncellenen ve düşündüğü her şeyi açıkça söylemesi gereken bir robot K-20. K-20 yi izlerken hep şunu düşündüm "İnsanlarda böyle olsa ya" Film boyunca en çok sevdiğim karakter o oldu diyebilirim... Gerisi bildik bilindik isyan savaş ihanet fedakarlık... Filmi izlemediyseniz bile sırf K-20 için izlemenizi tavsiye ederim...
Verdği Puan: 7
7 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

Cansu

@cansuduzgun

“the force is with me and I am one with the force”
2 beğen · 2 yorum · replik
sümeyra (@sumeyra311)
tam bir macera filimi bayıldım 18.12.16
Cansu (@cansuduzgun)
ben de öyle! 17.01.17

Benzer Filmler

8.6/10
13 oy
Sence kaç puan almalı?
0