ara

Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Vahşi Orman (2017)

Jumanji: Welcome to the Jungle Konusu ve Özeti

Jumanji: Welcome to the Jungle
Yapım: 2017 ABD
Vizyon Tarihi: 29 Aralık Cuma 2017
Yönetmen:
Senaryo:

sinemasever

@sinemasever

4 arkadaşıgizemli oyun konsoluna sıkışır ve macera başlar.Başrolde son yılların en çok kazanan ve kazandıran aktörü Dwayne Johnson var.Kevin Hart'da filmde daha önce birlikte rol aldığı Merkezi Istihbarat adlı yapımda ikisin performansını çok beğenmiştim.Bu filmi izleyip izlememek arasında çok geldim gittim çok gişe performansı sağlayınca izledim eğlendiğim bir yapım oldu macera dolu, yer yer güldüren güzel bir yapım olmuş.Film 2017 yılını gişede 931 milyon dolar gişe sağlayarak 5. oldu bu rakam beklenenin çok üzerindeydi ki aynı yıl içerisinde Spider-Man: Homecoming, Guardians of the Galaxy Vol. 2, Thor: Ragnarok, Wonder Woman, Justice League ve Logan gibi 2017'nin Marvel ve DC filmlerini geride bıraktı.Keyif almak için ideal bir yapım olduğunu düşünüyorum Dwayne Johnson farkı olsa gerek güzeldi.
Jumanji: Welcome to the Jungle
filme puan vermedi
3 beğen · 0 yorum

Balım

@balim

Eski Jumanji filmiyle alakası yoktu diyenler de var ufak bir selam çakmış diyenler de .Macera ,aksiyon ,sevenler kaçırmasınlar gayet eğlenceli bir film olmuş.Görseller ,efektler ,araya sıkıştırılmış güzel replikler vardı .Oyuncu kadrosu da güzeldi .Ben beğendim .
2 beğen · 0 yorum

Film adam

@serserimsi

Filmi beğendim gerçekten. İzlediğime değdi.
Ufak bir 'ama' eklemek istiyorum o da keşke böylesine içine hayal gücünle daha fantastik bir hale geçirebileceğin bir konuyu basit yapmaları. daha güzel eklemeler olabilirdi.
Beğendim, izlenir. Kadro da güzel.
2 beğen · 0 yorum
8.1/10
15 oy
Sence kaç puan almalı?
0