ara

Sing

Şarkını Söyle (2016)

Sing Konusu ve Özeti

Sing
Sadece hayvanların yaşadığı bir şehirde, Buster adında bir koala eskiden oldukça popüler olan bir tiyatronun yöneticisidir. Tiyatro zor günler geçirmeye başlayınca, Buster, tiyatroya olan ilgiyi yeniden alevlendirmek için bir şarkı yarışması düzenlemeye karar verir. Katılımcılardan özellikle beş tanesinin ilgi topladığı yarışma, eğlenceli olaylara sahne olacaktır.
Yapım: 2016 ABD
Vizyon Tarihi: 9 Aralık Cuma 2016
Yönetmen:
Yönetmenliğini ve senaristliğini Garth Jennings'in üstlendiği animasyonun seslendirme kadrosunda Scarlett Johansson, Taron Egerton, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, John C. Reilly gibi ünlü isimler yer alıyor. Animasyon, müzikal-komedi filmi olan “Şarkını Söyle”, herkesin içindeki parlak yıldızı ortaya çıkarma hikayesini konu alıyor.

Tamamen hayvanların yaşadığı bir dünyada geçen “Şarkını Söyle”de, Buster Moon zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, kibar ve iyimser bir koaladır. Tiyatroyu her şeyden çok sever ve onu korumak için her şeyi yapabilir. Ancak, zor günler geçiren tiyatronun yavaş yavaş parlaklığını kaybettiği günlerde eski görkemini yeniden kazandırmak için son bir şansı vardır; dünyanın en büyük şarkı yarışmasını yapmak. Yarışmada özellikle beş yarışmacı dikkat çeker: Şarkı söylemesi kadar yumuşak bir şekilde dolandıran fare, çekingen bir ergen fil, büyük bir sahne korkusu olan, 25 domuz yavrusunun peşini toplamaktan yıpranmış, sınırlarını zorlayan bir anne, ailesinin ağır suçlarından kurtulmak isteyen genç bir gangster goril ve küstah erkek arkadaşı bırakıp tek başına kalmak için mücadele veren bir punk-rock kirpi. Bütün hayvanlar, Buster’ın çadırına, bu yarışmayı hayatlarının gidişatını değiştirmek için bir fırsat olduğunu düşünerek gelir.
Sing filmi Tüm Zamanların En Eğlenceli Animasyon Filmleri listesinde yer almaktadır.

esra

@esrap107

"Korkunun sevdiğin şeyi yapmana engel olmasına izin verme."
Sing
filme 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum

Eseflal

@eseflal

Dibe batmanın en guzel tarafı gidecek tek yön kalması.
Sing
filme 7 verdi, inceleme eklemedi.
2 beğen · 0 yorum
137
FİLM
Tüm Zamanların En Eğlenceli Animasyon Filmleri
Yukarı Bak, Buz Devri, Çılgın Hırsız, Kayıp Balık Nemo ve daha fazlası... Mutlaka izlemeniz ve çocuklarınıza izletmeniz gerek...
45
FİLM
İçindeki Çocuğu Yaşatanlar için En İyi Animasyon Filmler
Bazı filmlerin yaşı yoktur. Kaç yaşına gelirsek gelelim çocukmuşçasına büyük bir keyifle izleyeceğimiz en iyi animasyon filml...

Eseflal

@eseflal

🎶
🎶
Dibe batmanın en güzel tarafı, gidecek tek yön kalması...
Sing
filme 7 verdi, inceleme eklemedi.
11 beğeni · 0 yorum
8.4/10
11 oy
Sence kaç puan almalı?
0