ara

Maymunlar Cehennemi 3 - Savaş

War for the Planet of the Apes (2017)

Maymunlar Cehennemi 3 - Savaş Konusu ve Özeti

Maymunlar Cehennemi 3 - Savaş
Serinin son filmi olan War for the Planet of the Apes, 14 Temmuz 2017'de vizyona girdi. Filmde Sezar'ın ordusu ile insanların ordusunun şimdiye kadarki en büyük mücadelesini izliyoruz. Irkların kaderi bu filmde belli oluyor.
Süre: 142 dk
Yapım: 2017 ABD
Vizyon Tarihi: 14 Temmuz Cuma 2017
Yönetmen:
Gişe hiti serinin son halkası In War for the Planet of the Apes filminde Sezar ve onun takipçileri insanlarla acımasız bir savaşta karşı karşıya gelirler. Fakat tüm inancına ve hırsına rağmen Sezar'ın ordusu büyük kayıplar verir. Kendisini ordusuna ve halkına karşı sorumlu hisseden Sezar, Colonel ile birebirde yüzleşmek için yola koyulur. Şimdi iki ırkın da geleceğinin kaderi bu yüzleşmeye bağlıdır.
Maymunlar Cehennemi 3 - Savaş filmi Şiddetle Tavsiye Ettiğimiz Filmler listesinde yer almaktadır.
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.

Atakan Arslan

@atakan-arslan

Artıları ve eksileri ile konuşulabilecek bir film.
Merhaba, filmi sinemada 3B olarak izledim. Yayınlanan fragmanla hiç alakası olmadığını izledikçe anlarsınız. Filmin adının "savaş" olması ama aksiyonun az olması beni şaşırttı. Aksiyonun az olmasının sebebinin belirli bir kaç karakterin derinliklerine inilmesi olarak düşünüyorum. Felsefi açıdan insana sorular sordurabilecek bir film. Sonuç olarak insansı maymunları işliyor ve filmde insanlar ile maymunar hayatta kalmaya çalışıyorlar. Filmde hoşuma gitmeyen bir şey de askerlerin askeri disiplinden uzak gibi görünmesi. Sıradan bir insan gibi davranması, bunun sonunda bir askerin yapmayacağı hatalar yapması. İyi izlemeler.
2 beğen · 0 yorum

RETA

@duyguuu

"Savaşı biz başlatmadık"
İnsan ırkı olarak her şeyi yok etmeye programlanmısız malesef. Ağaçları çiçekleri, uçan sürünen, yürüyen her türlü hayvanı; tüm doğayı yok ediyoruz. Öldürüyoruz, yakıyoruz, yıkıyoruz kendi yaşam alanımızı kendi dünyamızı yok etmeye çalıştığımızın ayırdına varmadan..
"Avatar" filmi tadında insanlığı eleştiren ve hayatta kalmak için mücadele veren bir ırkı anlatıyor. Baştan sona hiç sıkılmadan izlediğim ve önereceğim bir film oldu.. İzleyin.
0 beğen · 0 yorum

'Filiz

@flz

Maymunlar cehennemi serisini izlemis biri olarak aksiyonu az olmus diyebilirim. Bu seride aksiyon ve heyecan bekliyor insan. Gorsel sahneleri basarili bir calisma ona diyecek yok. Izlenir mi evet izlenir ama beklentiyi yuksek tutmamak lazim.
Iyi seyirler
2 beğen · 0 yorum

Lu Na

@lu-na

Maymunlar birlikde güçlü.
Maymunlar Cehennemi 3 - Savaş
filme 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum

Lu Na

@lu-na

Maymun maymunu öldürmez.
Maymunlar Cehennemi 3 - Savaş
filme 10 verdi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum
404
FİLM
Şiddetle Tavsiye Ettiğimiz Filmler
İzledikten sonra iyi ki izlemişim dediğimiz ve herkese izletmek istediğimiz, şiddetle önerdiğimiz filmleri bu listede paylaşı...
8/10
26 oy
Sence kaç puan almalı?
0