ara

Thor: Ragnarok

Thor 3: Ragnarök (2017)

Thor: Ragnarok Konusu ve Özeti

Thor: Ragnarok
Büyük bir hayran kitlesine sahip olan fantastik serinin üçüncü filmi Thor: Ragnarok, 2017'nin ekim ayında vizyona giriyor. Filmde, Asgard'tan çok uzakta hapsolmuş olan Thor'un bir an önce çıkış yolunu bulup Hela'nın sebep olduğu Ragnarok'u durdurmak için vereceği büyük mücadeleyi izleyeceğiz.
Süre: 130 dk
Yapım: 2017 ABD
Vizyon Tarihi: 27 Ekim Cuma 2017
Yönetmen:
Senaryo:
Thor: Ragnarok filmi Marvel Sinema Evreni Gelecek Filmler listesinde yer almaktadır.
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.
Bu film için henüz resim eklenmedi.
9
FİLM
Marvel Sinema Evreni Gelecek Filmler
2019 yılına kadar duyurulan Marvel filmleri listedeki şekildedir....

Semih

@sc

Marvel evreninden merakla beklediğim filmi bugün izleme fırsatı buldum. Bu film için beklentilerim yüksekti. Bilmiyorum "retro" dersem doğru kelimeyi söylemiş olur muyum ancak bu filmdeki o hava benim çok hoşuma gitti. Filmde kullanılan neon renkleri ve fragmanda duyduğumuz, filmde de bolca geçen o müziği beğendim. Thor'un yeni stili de gayet iyi duruyordu.

Filme 7 puan vermemin sebebini kısaca açıklamak istiyorum. Filmi beğendim izlemenizi tavsiye ederim. Ancak tüm marvel filmlerinde olan o gergin, ciddi, kötü anlardaki espri yapma halini bilirsiniz. ( Bilmiyorsanız bu filmden önce katetmeniz gereken uzuuuun bir yol var demektir! )
Bu espri anlarını o kadar çok koymuşlar ki film başından sonuna adeta bir komedi filmi. Marvel'in başka bir Deadpool'a ihtiyacı yok. Önceki filmlerde dozunda kullanılan ve filme çok büyük keyif katan bu durum biraz tadımı kaçırdı. Tabi tadımın kaçmasının sebeplerinden birisi de her espride haykırarak salonu rahatsız eden bir varlığın gazabına uğramamızdır. Bu iki durum birleşince ortaya bir Hulk durumu çıkıyor dostlar. Acayip sinirlendim bak!

Son olarak film klasik bir Marvel filmi. Aksiyon sahneleri, kurgu vs eski filmlerle kıyaslayacak olursam Marvel çizgisini korumaya çalışmış. Bense kaliteyi biraz ileriye taşımalarını beklemiştim. Bu yüzden aksiyon, macera, komedi arayanları doyuracak bir film ancak önceki filmlerden farklı bir şey sunmuyor.
Thor: Ragnarok
filme 7 verdi
8 beğen · 0 yorum

Benzer Filmler

8.1/10
8 oy
Sence kaç puan almalı?
0