ara

Karınca Adam

- Antman (2015)

Karınca Adam Konusu ve Özeti

Karınca Adam
Süre: 117 dk
Yapım: 2015 ABD
Vizyon Tarihi: 17 Temmuz Cuma 2015
Yönetmen:
Biyokimyacı Dr. Hank Pym (Michael Douglas) yaptığı son deneylerde, maddelerin boyutlarını değiştirmeyi keşfeder. Bu keşfi ilk önce üzerinde test eder ve yarattığı araçlarla birlikte böceklerle iletişime geçmeyi başarır. Yarattığı özel kıyafeti giyerek kötü güçlere karşı mücadele etmesi için Scott Lang'i (Paul Rudd) seçer, bu kıyafetin olağanüstü güçlerini kullanarak dünyayı kurtarmaya girişirler.

OnurSakarya

@onursakara

Tipik bir Marvel Filmi **
Filmin genel olarak gereksiz olduğunu düşünenler çoğunlukta bence tamamen yanlış bir görüş. Bütün Marvel filmlerinde yer alan karakterlerin kendine ait bir filmi olmalı,aniden karşımıza çıkınca çoğu insan bu kim diyor. Herkes çizgi romanlarını okumuş olacak diye bir şey yok. Civil War da görüneceğinden bir filmi olması gayet güzel olmuş. Keşke Hawke'nin ve Falcon'un da kendine ait bir filmi olsaydı. Onların hayatlarını daha ayrıntılı izleye bilseydik. Bir de Falcon'u film de kısa da olsa bir kaç dakika ant man karşısında izleye bildik tabi ki bu sahneler benim daha çok hoşuma gitti. Civil War'ın bir an önce çıkması lazım. Ant Man de Tony Stark'ın ekibine katılsın ne de olsa Tony Kazanacak yazık olmasın Karınca Adamımıza :)

Film genel hatları ile sıfırından başlayarak bir kahramanı anlatıyor ve bu film beklentimizi karşılayacak kadar güzeldi. Bir Süper Kahraman filmi beklentinizi ona göre tutun ve izleyin.

Marvel'in yaptığı hemen her film gibi başarılı buldum. Ben Severek izledim size de öneririm.

***
İyi Seyirler.
Karınca Adam
filme 8 verdi
1 beğen · 0 yorum

Sezgi

@sezgii

Diğer kahraman filmlerinden farklı olarak mizah yönü baskındı. Çok eğlenceli, güzel bir film olmuş. ^^
Karınca Adam
filme 9 verdi
0 beğen · 0 yorum
35
FİLM
Mutlaka İzlenmesi Gereken En Heyecanlı ve En Sürükleyici Süper Kahraman Filmleri
Çıkış noktaları çizgi romanlar olmakla birlikte senaristlerin hayal güçlerini de katarak yeniden kurguladığı, sevilen süper k...
8.2/10
40 oy
Sence kaç puan almalı?
0