ara

Deadpool 2

(2018)

Deadpool 2 Konusu ve Özeti

Deadpool 2
Yapım: 2018 ABD
Vizyon Tarihi: 18 Mayıs Cuma 2018
Yönetmen:
Ryan Reynolds'ın canlandırdığı ünlü çizgiroman karakteri Deadpool'un maceraları serinin ikinci filminde kaldığı yerden devam ediyor.

Ünlü çizgiroman yayımcısı Marvel Comics'in sevilen kahramanlarından biri olan Deadpool'un ilk filmi, uzun bir yapım sürecinden sonra Şubat 2016'da izleyicilerle buluştu. Yönetmenliğini Tim Miller'ın yaptığı film, kısa süre içinde izlenme rekorları kırdı. Bunun üzerine, Fox stüdyoları devam filmi olan Deadpool 2'nin çekimlerine başlayacaklarını duyurdular.

Deadpool 2'nin, 2018 yılında vizyondaki filmler arasındaki yerini alması planlanıyor.
Deadpool 2 filmi Şiddetle Tavsiye Ettiğimiz Filmler listesinde yer almaktadır.

sinemasever

@sinemasever

İlk film çıtayı çok yükseltmişti.Sınırlı bütçesine karşı büyük bir gişe başarısı göstermişti ilk film Çin'de yasaklanmasına rağmen ve aynı zamanda müthiş bir film ortaya çıkmıştı.2. filme 110 milyon dolar bütçe ayırılmış neredeyse ilk filmin 2 katı.İlk filme göre aksiyonu daha iyi olmuş konusu belli zaten özel güçleri olan Russell'ı Cable'den korumak.Deadpool başarmak için kendine X-Force isimli takım kuruyor. LinkedIn karakteri fragmanlarda baya sevilmişti filmde rolü çok azdı.Domino karakteri çok iyiydi.Avengers'in Thanos'u bu filmin Cable'si Josh Brolin çok iyi oyunculuk çıkarmış.Negasonic'in rolüde çok azdı dahaz fazla süre verileceğini düşünüyordum.Ryan Reynolds muazzam oyunculuk çıkarmış çok başarılıydı ilk filmdeki gibi.Filmin reklamını çok iyi yaptılar David Beckham'la video çekimleri bazı önde gelen futbol takımları bile reklamını yaptı ve 3 tane uzun fragman yayınladılar Avengers Infinity War filminde bile 2 tane uzun fragman vardı tabi bu çok önemli değil bu tür filmlerin reklamı zaten geçmişe uzanan temelleri.Filmde ayrıca Brad Pitt saniyelikte olsa rolü var görünce çok şaşırdım.Filmde bol bol gönderme var ilk filmdeki gibi Green Lantern'a, Logan'a bol bol gönderme yapılmış ve Batman v Superman filmine annelerimizin ismi aynı göndermesi yapılmış, DC evrenine baya bir gönderme vardı bunlar benim hatırladıklarım, Superman'a bıyık göndermesi filmde yoktu fragmanda olup filmde olmayan sahneler vardı..Filmin sonunda 2 tane özel sahne var ve çok iyi sahneler Wolverine'nin gençliğide olsa Deadpool'la ikisini aynı karade göreceğiz anlıkta olsa görmek çok keyif vericiydi.Film'de Dram, Aksiyon, Romantik, Komedi, Süper Kahramanlık herşey var hemen hemen ben çok keyif aldım ilk filmi aratmadı çok başarılı buldum.
Deadpool 2
filme 10 verdi
6 beğen · 0 yorum

Zehra Sevinç

@zehrasevinc

Mükemmel bir seri. Deadpoolda da drdiğim gibi milyon kere izlerim <3
Deadpool 2
filme 10 verdi
2 beğen · 0 yorum
411
FİLM
Şiddetle Tavsiye Ettiğimiz Filmler
İzledikten sonra iyi ki izlemişim dediğimiz ve herkese izletmek istediğimiz, şiddetle önerdiğimiz filmleri bu listede paylaşı...
8.5/10
33 oy
Sence kaç puan almalı?
0