ara

Avengers: Infinity War

Avengers: Sonsuzluk Savaşı (2018)

Avengers: Infinity War Konusu ve Özeti

Avengers: Infinity War
Yapım: 2018 ABD
Vizyon Tarihi: 27 Nisan Cuma 2018
Marvel'ın en karizmatik süper kahramanları yeni maceralarında bir kez daha bir araya geliyor. Ekip bu kez korkunç titan Thanos'a karşı savaşacak.
Avengers serisinin sonsuzluk savaşı temalı 'Infinity War' hikayesi, iki bölüm olarak izleyici karşısına çıkacak.
Film, Nisan 2018'de vizyondaki filmler arasında yer alacak.
Avengers: Infinity War filmi Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 2018 Filmleri listesinde yer almaktadır.

sinemasever

@sinemasever

SONUNDA GELDİ.
Marvel filmlerinin 3. Avengers ve bayadır beklediğim film sonunda geldi.Film rekorlarla geldi, ön satış rekoru kırmış ve ilk fragmanı 175 milyon kez izlenmiş böyle trailer rakamı gördüğümü daha önce hatırlamıyorum.Filme 500 milyon dolar bütçe ayrılmış bütçe rekorunuda kırmış durumda.Flm öncesi baya heyecanlıydım sıradan bir film olmayacağını ve iyilerin kazanacağı bir film olmayacağını biliyordum bu da filmi gerginlikle izlememe sebep oldu bununçin haklı bir sebebim var bu kez düşman tüm sonsuzluk taşlarını toplarsa tüm evrenin yarısını parmak şıklatmasıyla yok edebilecek güçte olan Thanos.Ayrıca Thanos'u canlandıran Josh Brolin Deadpool 2 filmindede kötü roldeki Cable'yi canlandırıyor çok ilginç bir bilgi.Thanos'u mükemel yapmışlar bu kadar iyi olabilirdi dedirtiyor.Filmi izlerken Thanos o kadar güçlü ki sevdiğim Süper Kahramanların her an yok olabileceği gerginlikte tutuyor.Thanos'a karşı tek sonsuzluk taşı olmasına rağmen Hulk 20 saniye anca dayanabildi o kadar güçlü ve Thanos'un tek filmlik olmadığını biliyorduk.Kahramanlardan bahcedecek olursak, en çok vakit tabi ki Thanos'a ayrılmış çünkü bu onun filmiydi Thanos'u ne kadar acımasız görsekte duygusal anlarınıda yer vermişler filmde yer yer.Doctor Strange mükemmeldi diyebilirim Thanos'a karşı çok iyi mücadele etti bende varım dedirtti.Iron Man ve Spider-Man yeni kostümleriyle filmdelerdi film boyunca genelde yan yanalardı.Filmde kahramanlar grublara ayrılmış durumda.Hulk bekletimin çok altındaydı Hulk'ı neden bu kadar pasif kullandıklarını anlayamadım.Ve Loki üzdü beni gerçekten bu kötü karakterin duygusal anlar yaşatması filmin ne kadar üst düzey olmasının göstergesi.Thor müthiş karakterler arasındaydı yeni silahıyla baya çoşturdu ortalığı.Filme Galaksinin Koruyularınında katılması çok iyi olmuş filmin renkleri olmuşlar özellikle Drax her zaman ki gibi formundaydı.Captain America'da yeni kalkanıyla filmdeydi.Filmde kahramanlar grublara ayrılmış durumda.Aksiyon filmin başından sonuna kadar var.Tavsiyem film bitince hemen çıkmayın yazılardan sonra yaklaşık 7-8 dk sonra ek bir sahne geliyor izlemenizi tavsiye ederim.Film uzun her karaktere yeterli süre verilmeye çalışılmış.Filmin ilk 2 serisindeki gişeleri geçerek yaklaşık 1,5-2 milyar dolar gişe yapmasını bekliyorum Avatar'ın rekorunu kıramasada ilk 3 gün gişe açılış rekoru kırabilir.Beklediğime kesinlikle değdi.
Avengers: Infinity War
filme 10 verdi
7 beğen · 1 yorum
kübra (@namtenahi)
Güzel bir inceleme olmuş, merakla beklediğim bir filmdi. Umarım en kısa sürede yaşadığım yere gelir.
27.04.18 beğen 1 cevap

Deniz

@denizsahin

Filmi gerçekten tavsiye ediyorum. İzlerken nasıl bitti,ne ara sona geldik anlamadım bile. Aksiyonu bol,heyacanı bol çok güzel bir film.
Avengers: Infinity War
filme 9 verdi
5 beğen · 1 yorum
Halil HIDIROGLU (@halilhidiroglu)
Aynen bu filmi cok guzel
19.07.18 beğen 1 cevap

aybike dönmez

@aybikedonmez

Nihayet izleyebildim.Ben de bütün hayranlar gibi biraz üzüntü ve bolca heyecanla...Thanos 'u ise gerçekten soykırımsal :)) düşüncelerine rağmen çok beğendim.Tek beğenmediğim filmle ilgili ve bana zorlama gelen sonlarında hepsi Thanos ile uğraşırken Thor niye her şey oldu da bitti den sonra devreye sokuluyor.O aşamaya kadar savaş alanında olan biri hepsi oradayken niye yok.Bir tek o ve onun silahının olayı bitirip Thanos'u öldüreceğine bilmemize rağmen.Bu kısımı biraz daha göze batmadan inandırıcı yapmalarını isterdim.Ve Hulk bu filmde çok gereksiz gözüküyordu.Bunlar küçük detaylar tabii,geri kalan filmin bomba olduğunu söyleyebiliriz :)) ve 2.filmi merakla bekleneceğinin...
Avengers: Infinity War
filme 9 verdi
3 beğen · 1 yorum
Necdet (@necdet)
Hocam haklısınız ama o saçmalıkları yaparak işi 2. filme bıraktılar. Thor gelip alt üst etse öldürse yada hulk da işin içinde olsa neden şu işi bitiremediler denir ama 2. filmde muhtemelen o olaylar olacak.
11.08.18 beğen 1 cevap

Necdet

@necdet

İlk filme sadık bir ikinci film vardı ama bu üçüncü film ilk ikisinden çok farklı. Karakterler başta olmak üzere onlarla özdeşleşmiş nesneler falan hep değişmiş. Aksiyon baya sarıyor nasıl bittiğini anlamıyor insan. Gelecek film merakla bekleniyor.
Avengers: Infinity War
filme 9 verdi
1 beğen · 0 yorum

Dilara

@dilara23

Quill: - Where is Gamora?
Tony : - Oh, do you want better, Who is Gamora?
Drax : - Oh, do you want better, Why is Gamora?
Avengers: Infinity War
filme 9 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum

Necdet

@necdet

Rocket Raccoon: Groot dili konuşabiliyor musun?

Thor: Evet, Asgard'da öğrettiler. Seçmeli dersti.
Avengers: Infinity War
filme 9 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum

Necdet

@necdet

Tony Stark: Wong, you're invited to my wedding.

Tony Stark: Wong, düğünüme davetlisin.
Avengers: Infinity War
filme 9 verdi, inceleme ekledi.
0 beğen · 0 yorum
14
FİLM
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 2018 Filmleri
Tür ayrımı yapmadan en beğendiğimiz ve herkesin izlemesi gerektiğini düşündüğümüz 2018 filmlerini bu listede topluyoruz....
9
FİLM
Marvel Sinema Evreni Gelecek Filmler
2019 yılına kadar duyurulan Marvel filmleri listedeki şekildedir....
Nebula
Thanos
Steve Rogers
Natasha Romanoff / Black Widow
9/10
52 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Filmler
2013
2002
2016