ara

Collateral Beauty

Gizli Güzellik (2016)

Collateral Beauty Konusu ve Türleri

Manhattanlı bir reklam yöneticisi olan Howard Inlet, kızını kaybettikten sonra psikolojik çöküntü içine girer. Hayata küsen ve kendisini çevresinden soyutlayan Howard, sevgi, zaman ve ölüm olmak üzere 3 kavrama mektuplar yazmaya başlar. Bunun üzerine, o güne kadar Howard'ı kendine getirme çabalarında başarısız olan arkadaşları yeni bir plan yaparlar ve bu üç soyut kavramı somutlaştırarak Howard'ın karşısına çıkarmaya karar verirler.
Collateral Beauty
Başarılı reklamcı Howard Inlet (Will Smith) kızını kaybettiği günden sonra hayata küsmüştür. İş arkadaşlarının onu yeniden hayata motive etme çabaları boşa gitmektedir. Sonunda Howard iyice içine kapanarak evrene mektuplar yazmaya başlar, "Sevgi"ye, "Zaman"a ve "Ölüm"e... Bunu öğrenen arkadaşları, Howard'ı yeniden hayata döndürmek için iyi düşünülmüş bir plan yaparlar, bu 3 soyut kavram, ete kemiğe bürünmüş bir şekilde karşısına çıkacak, Howard'a hayatla ilgili yeni bir bakış açısı kazandırmaya çalışacaklardır.

Şeytan Marka Giyer'den tanıdığımız David Frankel'in yönetmen koltuğunda oturduğu Gizli Güzellik filminin başrolünde Will Smith yer alırken, kadrosunda usta oyuncu Helen Mirren, Ejderha Dövmeli Kız'ın asi Lisbeth'i Rooney Mara, sevilen yıldız Edward Norton, Keira Knightley, Michael Peña, Naomie Harris, Jacob Latimore ve Kate Winslet yer alıyor.
Vizyon Tarihi: 23 Aralık Cuma 2016
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.
0
izlenmesi gereken bir film. Tavsiye ederim. @neokur