ara

Frekans

- Cell (2016)

Frekans Konusu ve Özeti

Frekans
Telefon hatlarından yayılan bir sinyal, insanları öfkeli hale getirmektedir. Bu sinyalden kaçmayı başaran nadir kişilerden biri olan Clay Riddell, kaçarken metro kondüktörü Tom ile karşılaşır ve onunla birlikte hareket etmeye başlar. Clay’in amacı her şeyden önce eşinin yanında olan oğlunu kurtarmaktır. Bu yüzden yeni arkadaşı ile birlikte uzun ve tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
Süre: 98 dk
Yapım: 2016 ABD
Vizyon Tarihi: 8 Temmuz Cuma 2016
Yönetmen:
Bütün dünyadaki telefon hatlarını ele geçiren gizemli bir sinyal, maruz kalan bütün insanları öfke krizine tutulmuş canavarlara çevirmektedir. Kendini kurtarabilen az sayıdaki insan arasında olan Clay Riddell (John Cusack), bindiği metronun kondüktörü Tom McCourt (Samuel L. Jackson) ile ortaklık yapar. Metro ağının yardımıyla Clay'in evine ulaşan ikili, burada felaketten kurtulmuş bir diğer kişi olan Alice (Isabelle Fuhrman) ile karşılaşır. Clay ve yeni arkadaşları, Clay'in ayrı yaşadığı eşinin yanında olan oğlu Johnny'i (Ethan Andrew Casto) kurtarmak için çok tehlikeli bir yola çıkarlar.

hasan satan

@hasansatan

Film aslında güzel başladı. Merak uyandırıcıydı. Ama film ilerledikçe sadece hayatta kalma konusu ağır bastı. Yani bu hastalığa salgına sebep olan şey araştırılıp bir sonuca ulaşılmaya çalışılmadı. Oyuncular gerçekten iyiydi ama hem filmin sonu hemde konu bütünlüğü gerçekten kötüydü.
Film kimlere hitap ediyor?: +18 yaş grubu herkese
Nerede, ne zaman, kimle: Sinemada kuzenimle geçen hafta
Filmin mesajı: Ailesi için mücadele eden bir adam
Senaryo üzerine: Filmi sonunda ne olacak acaba diye bekliyorsunuz ama son sahnesinde pek bir şey anlamıyorsunuz
Oyuncular: Oyunculuk gayet iyiydi
Filmin sonu: Sonunda ne oldu tam olarak anlayamadım aslında çünkü gerçekten sonu karmaşıktı
Filmi beğenenlere tavsiye: The walking dead dizisini izleyebilirler.
Frekans
filme 5 verdi
1 beğen · 0 yorum
4.4/10
9 oy
Sence kaç puan almalı?
0