ara

İkinci Şans

(2016)

İkinci Şans Konusu ve Türleri

Yasemin, matematik öğretmenliği yapan ve geçmişte yaşadığı problemli evliliğinin izlerini hayatından silmeye çalışan bir kız çocuğu annesi bir kadındır. Cemal ise ünlü bir restoranın sahibi olan tek çocuk babası bir adamdır. Bir gün, adımlarını daha dikkatli atan hassas bir kadın olan Yasemin ile gününü gün eden gamsız bir adam olan Cemal'in yolları kesişir. Başlarda hiç anlaşamasalar da zamanla aralarında duygusal bir yakınlaşma başlar.
İkinci Şans
Matematik öğretmeni olan çok güzel bir kadın Yasemin ile et restoranı sahibi karizmatik gurme Cemal'in yolları kesişir. Yasemin geçmişte yaşadığı yanlış evililiğin yaralarını sarmaya çalışan, attığı adımlara dikkat eden bir annedir. Cemal ise sosyal, geçmişinden kurtulmak isteyen gamsız bir adamdır. Bu zıt karakterli ikilinin tanışması önce kavgalı olacaksa da zamanla hüzünlü bir aşka dönüşecektir. Geçmişlerinin derinlerine indiklerinde ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğu ortaya çıkar.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz'in yer aldığı filmin yönetmenliğini de Özcan Deniz üstleniyor. İstanbul ve Ayvalık'ta çekilen film, 5 haftada tamamlanmıştır.
Vizyon Tarihi: 18 Kasım Cuma 2016
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.

NLGNYC

@nilzehes

- 2016
7.9 (8 oy)
Ikinci şans
Filmi bugün izledim.Konu olarak aman aman farklı değil. Filmi sıkılmadan keyifle izleyeceğimizi de dusunuyorum.Fazlasıyla duygusal diye düşündüğüm ama bir çok sahnesinde guldugum bir film oldu.Izlenmeye değer en azindan oyuncular her zamanki gibi rollerinin hakkını vermiş.
Verdği Puan: 8
299 karakter
1 beğen · 0 yorum · film inceleme ·
0
izlenmesi gereken bir film. Tavsiye ederim. @neokur