ara

The Sea of Trees

Sonsuzluk Ormanı (2015)

The Sea of Trees Konusu ve Türleri

Ağır bir depresyon geçiren Arthur Brennan, Japonya Fuji Dağı'nda bir ormana gider. Bu ormana giren insanlar kolay kolay geri çıkamamaktadır. O nedenle intihar etmek isteyen insanların geldiği bir yere dönüşmüştür. Arthur Brennan, burada kendisi gibi intihar etmeye gelmiş olan başka bir adamla karşılaşır. Bu devasa ve karmaşık ormanda kendilerini ve hayatı sorgulayan iki adam, yeniden hayata tutunup çıkış yolunu bulabilecekler midir?
The Sea of Trees
Bunalımlı bir hayat yaşayan ve intihar eğilimi olan Amerikalı Arthur Brennan (Matthew McConaughey) insanların intihar etmek için gittiği Japonya Fuji Dağı yakınlarındaki Aokigahara Ormanı'na gider. Bu sırada aynı amaçla oraya gelmiş, ancak başarısız olduktan sonra ormanda kaybolmuş Takumi Nakamura (Ken Watanabe) ile karşılaşır. İki adam ormanda ilerlerken kendilerini sorgulayacak, bu yolculuk Arthur'un yaşamına ve karısı Joan'la ilişkisine yeni bir gözle bakmasını sağlayacaktır.

'Buried' ve 'ATM' filmlerinin senaristi Chris Sparling'in senaryosunu yazdığı Gus Van Sant filminin başrollerinde Matthew McConaughey, Ken Watanabe ve Naomi Watts bulunuyor.
Vizyon Tarihi: 6 Ocak Cuma 2017
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.
0
izlenmesi gereken bir film. Tavsiye ederim. @neokur