ara

Sen Benim HerŞeyimsin

(2016)

Sen Benim HerŞeyimsin Konusu ve Türleri

Sedat, küçük yaşta öksüz kaldıktan sonra, hayatı günübirlik yaşayan, ciddi ilişkilerden ve sorumluluklardan kaçan bir adam olarak yetişir. Babasının verdiği "korkularınla yüzleş" öğüdünü bir türlü tutamaz. Bir gün, kısa süreli bir ilişki yaşadığı bir kadın, kendisinden olduğunu iddia etttiği bir bebeği Sedat'ın kucağına bırakır ve ortadan kaybolur. Sedat hayatında ilk defa büyük bir sorumluluk alarak kızını sevgiyle büyütür. Ancak günün birinde kızının annesinin çıkagelmesi işleri karıştırır.
Sen Benim HerŞeyimsin

Sen Benim HerŞeyimsin Özeti

Süre: dk
Yapım: 2016 Türkiye
Vizyon Tarihi: 9 Aralık Cuma 2016
Yönetmen:
Senaryo:
Küçük yaşlarda babasını kaybeden, ancak babasının hayattaki tüm korkularıyla yüzleşmesini salık veren öğüdünü hiçbir zaman unutmayan Sedat (Tolga Çevik) Çıralı, Kemer'de tek başına yaşamaktadır. Ancak babasının öğüdünü hiçbir zaman tutamamış, yüzeysel ve gündelik ilişkilerle ömrünü geçirmektedir. Sedat'ın hayatı, eski bir ilişkisinden doğan çocuğunu kucağında bulduğu gün tamamen değişir. Hiç beklemediği bir anda kendisini "baba" olarak bulan genç adam, kızı için adeta bir hayal dünyası kuracak, ona bakabilmek için hayattaki korkularıyla yüzleşmesi gerekecektir. Yıllar içinde kızına büyük bir sevgiyle bağlanan Sedat, kızının annesi günün birinde çıkıp geldiğinde kızını kaybetmemek için her şeyi yapacaktır.

Sen Benim HerŞeyimsin, 2013 Meksika yapımı Çocuk Büyütme Rehberi (Instructions Not Included) filminden Tolga Örnek tarafından uyarlanarak çekildi.
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.

Sen Benim HerŞeyimsin Resimleri

Bu film için henüz resim eklenmedi.

Sen Benim HerŞeyimsin Film Listeleri

Bu film henüz hiçbir film listesine eklenmedi.

Hüseyin Kiyat

@huseyinkiyat

- 2016
7.4 (8 oy)
Çok Güldüm .. Çok Üzüldüm .. Bence Süper Bir Film Olmus Hersey tadındaydı... Kalplere dokunan bir film izlemek isteyenler için Kesinlikle İzlenmeli
Verdği Puan: 7
2 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

Benzer Filmler

7.4/10
8 oy
Sence kaç puan almalı?
0