ara

Dönerse Senindir

(2016)

Dönerse Senindir Konusu ve Özeti

Dönerse Senindir
Mehmet, reklam fotoğrafçılığı yapan genç bir adamdır. Selin ise şarkıcı olma hayalleri kuran ve bu hayaline kavuşmak için çabalayan genç bir kadındır. Birbirini seven ve ilişkileri uzun süredir devam eden gençlerin arası Selin'in hayalleri yüzünden bozulur ve ayrılırlar. Ancak Selin’e hala deliler gibi aşık olan Mehmet, bu ayrılığı bir türlü kabullenemez. Arkadaşı Defne'nin de yardımıyla Selin'i geri kazanmak için elinden geleni yapmaya karar verir. Ancak Selin’in yeni bir sevgilisinin olması, Mehmet’in işini zorlaştıracaktır.
Yapım: 2016 Türkiye
Vizyon Tarihi: 23 Aralık Cuma 2016
Yönetmen:
Reklam fotoğrafçılığı yapan Mehmet, çok sevdiği ve hayatının aşkı diye nitelediği sevgilisi Selin'den ayrıldıktan sonra kalbini tekrar kazanabilmek için elinden ne geliyorsa yapmaya karar verir. Bu amacına ulaşabilmek için arkadaşı Defne'den de yardım isteyecektir.

Murat Boz, Yasemin Allen ve İrem Sak'ın başrolleri paylatığı filmin yönetmenliğini Erol Özlevi üstleniyor. Senaryoda ise Gizem Elçi ve Oğulcan Türe'nin imzası var. Filmin yapımcılığını TAFF üstleniyor.

K.i.n.g

@king

Evde İzleyipte Beğendiğim Sicak Bir film Olmus ... Burada Kötü Diyenleri Anlayamıyorum???
Dönerse Senindir
filme 7 verdi
3 beğen · 0 yorum

RETA

@duyguuu

Kafanızı yormak istemeyeceğiniz, üzerinde durup öyle uzun uzun düşünmeyeceğiniz, bişeyler izleyeyim de boş geçmesin dediğiniz bir zamanda izlenecek türden.
Sevgilisinden ayrılan ve onu yeniden kazanmak isteyen Mehmet'in yeni tanıştığı bir kızın yardımıyla planlar yapması, hiç vazgeçmemesi ve sözde sürpriz son :) Filmin yarısına varmadan sonunu tahmin ettim, süresi uzun olmadığı için de yarıda bırakmadım ki başladığım hiçbişeyi yarıda bırakmayı sevmem oldum olası.
Bu aralar bir türk filmidir gidiyor bende nedenini de bilmiyorum :) Film önerilerine bakacak vaktim yok diye heralde.
Murat Boz ve İrem Sak'ı da pek yakıştıramadım açıkçası.
Dönerse Senindir
filme 6 verdi
3 beğen · 0 yorum
6.6/10
10 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Filmler
2015
1994
2011