ara

Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk

(2017)

Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk Konusu, Özeti ve Türleri

Yılmaz Erdoğan'ın Haybeden Gerçeküstü Aşk adlı tiyatro oyunundan uyarlanan film, bir partide tanışan dört çiftin yaşamını ele alıyor. Bu dört çift üzerinden, bir ilişkinin başlangıcından sonuna kadar geçen süreçte yaşanan olaylar komik bir şekilde anlatılıyor.
Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk
Süre: dk
Yapım: 2017 Türkiye
Vizyon Tarihi: 17 Mart Cuma 2017
Yönetmen:
Bir partide tanışan dört çiftin tanışmalarından ayrılıklarına kadar olan evreleri mizahi bir dille anlatan Yılmaz Erdoğan'ın oyununun beyazperde uyarlamasında kadro bir hayli zengin olacak. Komedinin yeni nesil sevilen kadınları Gupse Özay, Büşra Pekin, Aylin Kontente ve Şebnem Bozoklu'nun boy göstereceği filmin erkek oyuncu cephesinde de Fatih Artman, Çağlar Çorumlu, Serkan Keskin ve Bülent Emrah Parlak yer alıyor.

Yılmaz Erdoğan imzalı, üç yıl boyunca kapalı gişe oynanan tiyatro oyunu Haybeden Gerçeküstü Aşk'ın sinema uyarlaması, 17 Mart 2017'de gösterime giriyor.
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.
Bu film için henüz resim eklenmedi.
Bu film henüz hiçbir film listesine eklenmedi.

Işıl Boz

@isil-boz

Fazla beklentiyle gidilmezse eğlenilebilir.Filmin kötü olduğunu söylemek haksızlık olur;ama çok iyi de diyemem.Ortalama bir filmdi.İlişkiler hakkındaki tespitler çok iyiydi.O diyaloglar,herkesin bir dönem yaptığı...Mesela telefonu kapatırken önce sen kapat, hayır sen kapat kısmı:))Aslında süreç ne kadar da aynıymış.Belli bir zaman sonra ilişkide tükenme sürecinin gelişi...Bu sebeple her daim emek vermek,çaba harcamak gerekiyor.Hem emeksiz,çabasız ne yürümüş ki...Egolardan arınmalı, kimse mükemmel değil unutmamalı.Kıssadan hisse bu, filmle alakalı olarak.
2 beğen · 0 yorum

Fehim Özgür

@fehimozgur

Aşk sonsuza kadar sürer mi?
Sürmez mi?
Sürse güzel olmaz mı?
Güzel olan her şey sürer mi?
Sürmez mi?
Sürmesin mi?
Sürsün demeyle sürer mi?
Sürmez mi
Bu konuşma böyle sürüp gider mi?..
Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum

Benzer Filmler

5.8/10
11 oy
Sence kaç puan almalı?
0