ara

O (2017)

It (2017)

O (2017) Konusu, Özeti ve Türleri

Stephen King'in en ünlü korku romanlarından biri olan "O", yeniden beyaz perdede. Filmde, palyaço kılığında gezen korkutucu bir varlık ile yüzleşen 7 küçük çocuğun başından geçenleri izleyeceğiz.
O (2017)
Süre: dk
Yapım: 2017 ABD
Vizyon Tarihi: 15 Eylül Cuma 2017
Yönetmen:
Senaryo:
Maine Kasabası'nda yaşayan çocukların bir bir ortadan kaybolmaya başlamasının ardından 7 küçük çocuk, palyaço kılığındaki Pennywise adlı korkunç yaratığı araştırmaya başlarlar. Ancak kendi başlarına aldıkları bu riskli karar başlarına büyük bela açacak ve korku dolu anlar yaşamalarına sebep olacak.

Film, korku romanlarıyla tanınan dünyaca ünlü yazar Stephen King'in aynı adlı romanının ikinci sinema uyarlamasıdır. İlk uyarlaması 1990 yılında vizyona girmiş ve çok ses getirmişti. Hem Stephen King hayranları tarafından merakla beklenen yeni uyarlama Türkiye'de 8 Eylül 2017'de vizyona girecek.
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.
Bu film için henüz resim eklenmedi.
Bu film henüz hiçbir film listesine eklenmedi.

thebookthief

@tc-basak-gurel

Pennywise Dans Eden Şeytan Palyaço
İlk çekilen filmini de izlemiştim çok etkilenmiştim. Palyaçolardan korkmama neden olmuştu. Film bir grup çocuğun yaşadıkları sorunları, arkadaşlıklarını ve korkularını ele alıyor. Korku seviyesi bana göre düşük kalsa da film anlatım bakımından çok başarılı. Bazı yerlerinde gözlerim doldu. 2.filmi varmış. Mutlaka izleyeceğim.
O (2017)
filme 7 verdi
1 beğen · 0 yorum

B.K.Ü

@bku

Allahtan sinemada izlememişim yoksa verdiğim paraya yazık olacaktı. Sinema çekimi olarak internetten izledim. Kotam dan gitti ama neyse ay sonu olduğu için 2 gün sonra sıfırlandı kota.
O (2017)
filme 2 verdi
11 beğen · 5 yorum
Semih Oktay (@semih-oktay)
Sağ ol B.K.Ü.
10.10.17 beğen cevap

Benzer Filmler

7.7/10
19 oy
Sence kaç puan almalı?
0