ara

Atomic Blonde

Sarışın Bomba (2017)

Atomic Blonde Konusu, Özeti ve Türleri

Başrollerini Charlize Theron ile James McAvoy'un paylaştığı aksiyon filmi Atomic Blonde, Soğuk Savaş döneminde geçiyor. Gizli görevdeki bir MI6 ajanı Berline'e gönderilir ve görev başındayken öldürülen bir ajanın izini sürer.
Atomic Blonde
Süre: 115 dk
Yapım: 2017 ABD
Vizyon Tarihi: 27 Temmuz Perşembe 2017
Yönetmen:
Senaryo:
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.
Bu film henüz hiçbir film listesine eklenmedi.

ilkan

@ilkan

Film soğuk savaş döneminde geçen bir ajan listesinin pesinde olan casus ve suikastçıların birbirleriyle olan mücadelesi anlatılıyor. John Wick kadar olamasada müzikleriyle etkileyici bir film olduğunu söyleyebilirim
Atomic Blonde
filme 9 verdi
4 beğen · 0 yorum

sinemasever

@sinemasever

Charlize Theron yine konuşturmuş oyunculuğunu.Aksiyonu ve özellikle dövüş sahneleri çok iyiydi.Yapımın 3 ödülü var ve 95 milyon dolar gişesi var gayet iyi bir gişe sağlamış bütçesinin 3 katından fazlası.
Atomic Blonde
filme 8 verdi
6 beğen · 0 yorum

aybike dönmez

@aybike-donmez

James McAvoy ve Charlize Theron için izlediğim bir film oldu.Tabii biraz sinir oldum ;çünkü James McAvoy'u son birkaç filminde kötü rolde izlemek canımı sıkıyor artık :))Charlize Theron vardı sırf -bütün kusursuzluğu ile (ona itirazım yok ):)
Ajanlı-casuslu-ters köşe yapan filmleri izlemek isteyenlere aksiyonu bol-nasıl yani dedirten tarzda yapısıyla önerebilirim kısaca...:)
Atomic Blonde
filme 8 verdi
3 beğen · 0 yorum

Benzer Filmler

7.5/10
15 oy
Sence kaç puan almalı?
0