ara

Her Şey

Everything, Everything (2017)

Her Şey Konusu ve Özeti

Her Şey
Bağışıklık sisteminden kaynaklanan ender bir hastalık yüzünden hayatını sürekli evin içinde geçiren 17 yaşındaki bir genç kız, genç komşusundan ilk görüşte hoşlanır. Mesajlaşmaya başlayan gençler bir gün evden kaçarak genç kızın bugüne kadar yapmak isteyip de yapamadığı her şeyi yapmak üzere yola koyulurlar.
Süre: 96 dk
Yapım: 2017 ABD
Vizyon Tarihi: 11 Ağustos Cuma 2017
Yönetmen:

Cansu Doğan

@cansudogan7146

Film durağan, fazla oyuncu ve olay içermeyen bir aşk filmiydi. 17 yaşına kadar hayatını evden dışarı çıkmadan sürdüren "hasta" bir genç kızın aşkı anlatılıyor. Empati kurmaya yardımcı olan ve aslında sahip olup da farkında olmadığımız detaylarla ilgili farkındalık uyandıran hoş bir filmdi.
Her Şey
filme 7 verdi
6 beğen · 0 yorum

aybike dönmez

@aybikedonmez

Kitabı gibi sıcak bir film.Fakat kitapta yazar Nicola Yoon Madeline ve Olly karakterini daha dolu gösteriyor bize.Filmde Maddy biraz sığ kalıyor bana göre.Tabii bunda oyunculuktan çok masum bir güzelliği temsil ettiği için seçilen Açlık Oyunlarından hatırladığımız Katniss 'i Katniss yapan Rue var. :)) Yani kısaca kızımız rolünün hakkını veremiyor bence.Olly rolündeki Nick Robinson'u ise ilk defa bir filmde beğendim.İleride ses tonu bile karizmatik bir oyuncu olacağı sinyallerini veriyordu bize.
Gençlik filmi gibi dursa da hayat hakkında güzel şeyler söyleyen,günlük yaşantımızda fark etmediğimiz küçük şeylerin bile aslında ne kadar önemli olduğunu vurgulayan ve yaşadığımız hayatın tek hayatımız olduğunu sımsıcacık renklerle anlatan temiz ve duygusal bir film.Aynı kitabı gibi vaooov mükemmel diyemiyorsunuz ama izlediğinizde seviyorsunuz ...:)) Duygusal filmleri sevenlere ve romantiklere ... :)
Her Şey
filme 7 verdi
4 beğen · 0 yorum

Burak

@burakinanli

Eğer seni gören kimse yoksa, yoksundur.
Her Şey
filme 7 verdi, inceleme eklemedi.
3 beğen · 0 yorum
7.6/10
14 oy
Sence kaç puan almalı?
0