ara

Cingöz Recai

(2017)

Cingöz Recai Konusu ve Özeti

Cingöz Recai
Sadece kötü ve zengin insanlardan çalan iyi kalpli Cingöz Recai, yıllar sonra yeni bir soygun yapmak için geri döner. Bu sefer kendi ekibinin yerine bir çeteye katılır, çünkü hiç kimsenin bilmediği bir hedefi vardır. Ancak Başkomiser Mehmet Rıza çok geçmeden peşine düşer.
Yapım: 2017 Türkiye
Vizyon Tarihi: 13 Ekim Cuma 2017
Yönetmen:
Senaryo:
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.
Bu film için henüz resim eklenmedi.
Bu film henüz hiçbir film listesine eklenmedi.

KitapKadın

@benkitaptanibaretim

Bir Efsanenin Dönüşü
Merakla beklediğim, beklentilerimi karşılayacağından emin olduğum bir filmdi. Onur Ünlü'nün filmlerine hayranım zaten. Peyami Safa'nın aynı isimli eserinden uyarlanmış filmde biraz türleri harmanlamış, efsane bir karışımla çıkmış karşımıza. Oyuncuların ve oyunculukların hepsi enfesti. Kullanılan efektler, görüntü ve ses kalitesi, iki zaman arasında kurulan bağ, "böyle bir şeye ihtiyacım varmış" dedirtti bana.
*
Onur Ünlü filmlerini bilmeyenler belki bazı sahneler için saçma diyeceklerdir, tanıyıp bilenler ise tadını çıkaracaktır. Ben bu polisiye- komediyi çok sevdim.
*
Kendinize bir iyilik yapın ve bu filme gidin.
Cingöz Recai
filme puan vermedi
4 beğen · 0 yorum

Snlbyrk

@sanlibayrak

Bekleyen...
Maalesef, kadroyu gördüğümde bende oluşturduğu beklentiyi karşılamadı. Yaklaşamadı bile. Basit senaryo, kopuk kurgu sonucu bir türlü kendimi filme kaptıramadım. Senaristi, yönetmeni ve oyuncuları çok iyi olan bir film kötü olmuş yazık ki.
Cingöz Recai
filme 6 verdi
4 beğen · 0 yorum

Enes Kepil

@kepilleus

Hevesle gittiğim bir filmdi. Sanırım oyunculara bakıp kendimi büyük bir beklenti içine soktum. Kurguda hızlı geçişler, filmin içindeki akışın dışında kalan ahhh bu da ne dediğim sahneler oldu.. Profesyonelce bir yaklaşımın içinde aptal aşığın oynanması hiç değinilmemesi gereken bir şeydi diye düşünüyorum. Senaryo Meryem Uzerli'nin rolü noktasında yetersiz kalmış sanıyorum.
Cingöz Recai
filme 4 verdi
4 beğen · 0 yorum

Risorius

@risorius

Unutma! Benim hücum edilmez bir vücut içinde ölmez bir ruhum var.
Cingöz Recai
filme 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum

Benzer Filmler

6.2/10
21 oy
Sence kaç puan almalı?
0