ara

Yol Arkadaşım

(2017)

Yol Arkadaşım Konusu ve Özeti

Yol Arkadaşım
İşinde zor günler geçiren Onur, yaşadıkları yetmezmiş gibi bir de sevgilisinin ailesiyle tanışmak için stresli bir yolculuğa çıkar. Bir telefon uygulaması aracılığıyla yol arkadaşı olarak yanına aldığı Şeref ve yolda tanıştığı Bahar ile unutulmaz bir yolculuk yapacaktır.
Yapım: 2017 Türkiye
Vizyon Tarihi: 27 Ekim Cuma 2017
Yönetmen:
Yol Arkadaşım filmi 2017'de Vizyona Giren En İyi Yerli Komedi Filmleri listesinde yer almaktadır.
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.
Bu film için henüz resim eklenmedi.
2
FİLM
2017'de Vizyona Giren En İyi Yerli Komedi Filmleri
2017'de vizyona giren ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşarak adından sıkça söz ettiren en iyi Türk komedi filmlerini bu lis...

Enes Kepil

@kepilleus

Gününüze Renk Katacaktır
İzlediğim en iyi romantik komedi filmlerinden biriydi. Tabi bana iyi gelen kısımlarını da belirtmem gerekiyor. Düz mantık küfürden uzak kalmış, kullanılan küfürler o kadar yerinde kullanılmış ki o an küfrü pek de hissetmiyorsunuz. Ayrıca harf değişiklikleri ile bile söylenilen argo kelimeler, sizi zaman zaman gülümsetecektir çünkü orada gördüğüm şey bir incelik ya da bir espri anlayışı, elbette direkt olarak da söylenebilirdi o kelimeler.

Tabi şu hayatta çoğumuz kendimizi ait olduğumuz yerde hissetmiyoruzdur. Olmadığımız bir kişinin hayatını yaşıyor olduğumuzu da düşünmüşüzdür zaman zaman, film bir yandan bunu da düşündürüyor. Gerçekten olmak istediğimiz şeyi mi yaşıyoruz. Öptüğümüz kişi, o kadın ya da o erkek mi gerçekten, o kendimizden parçalar bulamadan yaptığımız o iş, acaba kendimizden neleri alıp götürüyor.

Son olarak, zamanın geçtiğini, bazı şeylerin kaybedildikten sonra kıymetinin daha iyi anlaşıldığının, resmediliş halini de göreceksinizdir..
Yol Arkadaşım
filme 9 verdi
6 beğen · 0 yorum

Benzer Filmler

8.1/10
7 oy
Sence kaç puan almalı?
0