ara

Yol Ayrımı

(2017)

Yol Ayrımı Konusu ve Özeti

Yol Ayrımı
Büyük bir tekstil şirketinin sahibi olan Mazhar Kozanlı, işine önem veren, katı yürekli, sert mizaçlı bir adamdır. Ancak günün birinde geçirdiği bir trafik kazasının ardından hayata bakışı bir anda değişecektir.
Yapım: 2017 Türkiye
Vizyon Tarihi: 10 Kasım Cuma 2017
Yönetmen:
Senaryo:

Bayır gülü

@bayirgulu

Seyrettiğim en saçma salak filmlerden birisi. Yönetmen Yavuz amca , harcamış muhterem Şener Şen abiyi.. Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça .. hala seyretmeye devam ediyorum. Bir yandan da fındık kırıp yiyorum, ballı sütümü de içeyim uyuyayım ..

Heeee bu arada film bitti. Yalnız beni de bitirdi:) filmin sonunda sosyalizm kurulur, işçi kız ( Emin’e )ile tekstil karteli abimiz Şener şen bisiklet sürerler.. ulan ülkede herkes kafayı yemiş! İnan’ın buna Devletin en yüksek kademesinden tutunda, halkın her sosyal sınıfına mensup herkes! Bu delilik hali, cinnet, neyi nasıl ifade etmekten acz bir duruma getirmiş herkesi.. sanat camiasına yönetmen, senarist, oyunculuk kurgu.. vs vs ye bile bulaşmış bu cinnet delilik hali. O yüzden bunca deliliğin arasında akıl sağlığımı koruyor olmaktan memnunum. Arada böyle boktan filmleri izleyeyim moralim düzelsin.

Kırdığım Fındık’larda bitti :D uyuma vakti ..
Yol Ayrımı
filme 1 verdi
2 beğen · 0 yorum

Naif Karabatak

@naifkarabatak

Mutlaka İzlenmeli
Bu filmi herkes izlemeli ama öncelikle de iki kesime öneriyorum. Birincisi hayatı kazanmadan ibaret olan bir yarışın içinde olanlar, ikincisi ise hayallerinin peşinde koşanlar.
Bu filmi mutlaka izleyin, yanınıza hayallerinizi alın ve ona sımsıkı sarılın.
Sinemaya giderken yanınıza, paranızı, kazanma hırsınızı, nefretinizi, kininizi, öfkenizi de alın, belki orada bırakıp, öyle çıkarsınız...
Yol Ayrımı
filme 9 verdi
0 beğen · 0 yorum
7.4/10
14 oy
Sence kaç puan almalı?
0