up
ara
profil foto

Ben, Tonya

I, Tonya (2017)

Ben, Tonya Konusu ve Özeti

Ben, Tonya
90'lı yılların başarılı artistik buz patencisi Tonya Harding'in hayatını konu edinen biyografik filmdir. Başından kötü bir evlilik geçen Tonya'nın geçmişi peşini bırakmayacak ve zor günler geçirmesine sebep olacaktır.
Süre: 119 dk
Yapım: 2017 ABD
Yönetmen:
Senaryo:
  • Steven Rogers
serkan gündem

serkan gündem

@serkangundem

Fakir bir hayata başlayan Tonya Harding muhteşem buz pateni yetenekleriyle kariyerinde zirveye çıkışını bir yandan fakir hayatını bir yandan yanlış yaptığı evliliği aile ilişkilerini anlatan komedi dram türünde bir film . Tam olarak film bende istenilen tepkiyi yaratti güldürmesi gereken yerde güldürdü, düşünmemi isteyince düşündürdü. Başrol Margot Robbie 'yi her zaman sevsemde bu filmdeki karaktere oturuşunu çok beğendim film benden 10da 9 aldı size de tavsiye ediyorum..
Ben, Tonya
filme 9 verdi
4 beğen · 0 yorum
aybike dönmez

aybike dönmez

@aybikedonmez

Filmi izlerken gerçekten üzüldüm;çünkü yetenekli bir kadının hayatı nasıl mahvolur onu izliyorsunuz.Margot Robbie güzel bir insan olduğunun ötesinde iyi bir oyuncu da olabileceğini hem filmin yapımcılığını üstlenerek hem de başrolün hakkını vererek o çok sevdiğim ışığını da yansıtararak size aktarıyor.Ve bu role ondan başkasını düşünememenizi sağlıyor izlerken.Aynı şekilde annesi rolündeki Allison Janney 'de harika...Zaten 2 oyuncu da Oscar'a aday gösterildi.Margot'un rakipleri çok güçlü adaylardı ;fakat Aliison En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Oscar'ını hakkıyla aldı:))
Film aslında trajik bir hikaye ;fakat yönetmenin anlatım şekli kara mizah şeklinde ve o yüzden dram sularında çok boğulmadan eğlenceli bir şekilde sıkılmadan izliyorsunuz.Kaçırmayın....
Ben, Tonya
filme 9 verdi
2 beğen · 0 yorum
Nazmiye Aydın

Nazmiye Aydın

@nazmiyeaydin

izlenebilir
Ben, Tonya
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğeni · 0 yorum beğen ikon
7.9/10
15 oy
Sence kaç puan almalı?
0