ara

Kızıl Serçe

Red Sparrow (2018)

Kızıl Serçe Konusu ve Özeti

Kızıl Serçe
Geçirdiği bir kazadan sonra bale tutkusundan vazgeçmek zorunda kalan yetenekli balerin Dominika, gizli bir istihbarat örgütüne katılır. Kendisi gibi yetenekli insanlara, bedenlerini ve zihinlerini silah gibi kullanmalarını öğreten bu örgütte çok zor bir eğitimden geçer. İlk görevine çıktığında ise sevdiği herkesin hayatının tehlikede olduğunu öğrenir ve Amerikalı CIA ajanı Nathaniel Nash'e güvenip güvenmeme konusunda zor bir karar vermek zorunda kalır.
Süre: 139 dk
Yapım: 2018 ABD
Vizyon Tarihi: 2 Mart Cuma 2018
Yönetmen:
Senaryo:
Kızıl Serçe filmi Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 2018 Filmleri listesinde yer almaktadır.

aybike dönmez

@aybikedonmez

Güzel-gerçekçi bir casusluk filmi.Jennifer Lawrence'ın soğuk çekiciliği bu filme gerçekten çok uyuyor.Kadın her rolü başarıyla canlandırıyor.Dediğim gibi gerçekçi tarzı olan bir film ,o yüzden gereksiz aksiyon sahneleriyle sizi boğmaktansa stratejik oyunlarla ilerleyen bir yapısı var.En etkilendiğim yerler ise Dominica'nın eğitildiği devlet casusluk okulunda yaşadıkları...Filmde tek hoşuma gitmeyen taraf ise karakterler Rus ;ama Amerikan filmi olduğu için %90 'ı nda aksanlı İngilizce konuşuluyor.Onun dışında tavsiye ederim,beğendiğim bir film oldu kendileri :)
Kızıl Serçe
filme 8 verdi
5 beğen · 0 yorum

sinemasever

@sinemasever

Klasik bir casus filmi kadroda Jennifer Lawrence var gerçekten her rolü bürünüyor bu filmde zor ve çok cesur sahneleri vardı üstesinden gelmiş.Jennifer Lawrence'yi Dövüş filminden izlediğim Joel Edgerton eşlik ediyor.Filmin 69 milyon dolar bütçesi ve 145 milyon dolar gişesi var.Film yer yer durağan olsada izlenebilir bir yapı olduğunu düşünüyorum.
Kızıl Serçe
filme puan vermedi
3 beğen · 0 yorum
14
FİLM
Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 2018 Filmleri
Tür ayrımı yapmadan en beğendiğimiz ve herkesin izlemesi gerektiğini düşündüğümüz 2018 filmlerini bu listede topluyoruz....
7.8/10
19 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Filmler
2014
1972
2013
2007