up
ara
profil foto

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok

(2018)

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok Konusu ve Özeti

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok
Süre: 83 dk
Yapım: 2018 Türkiye
Vizyon Tarihi: 11 Mayıs Cuma 2018
Yönetmen:
Senaryo:
Nil

Nil

@nill

Senin derdin ne Onur Ünlü?
Onur Ünlü gerçekten değişik bir adam. Kafası çok değişik. Her daim güzel kafalı... Dizilerini çok beğenerek izledim bu zamana kadar. Ve bir çok filmini de aynı beğeni ile izledim. Ve adamın tarzını da biliyorum, popüler olmak gibi, popülere hizmet etmek gibi bir derdi yok adamın. Ama abicim bu kadar da uçulmaz ki ya!! Filmin sonunda dediğim şey;"Bir daha Onur Ünlü filmi izlemeyeceğim!" oldu. Gerçi izlerim yine :) ama düşünürüm yani izlemeden önce.

Bu filminde iyice uçmuş abimiz. İyice seyircinin aklını nasıl karıştırırım, nasıl şaşırtırım diye baya uğraşmış. Başardı da benim üzerimde yani. Filmin sonuna kadar hiçbir şey anlamadım.

Filmde, görme engelli insanlar, hayat kadınları, görme yetisini kaybeden bir polis, bir cinayet ve bolca aşk, küfür ve kan sahneleri var. Bu öğelere "iyyy" demiyorum kesinlikle. Onur Ünlü'nün temel öğeleridir bunlar ama bu filmde çok zorlama olmuş bence. İki saatimi boşuna geçirdim diyebilirim bu filmi izleyerek. Şunu da belirtmem gerekir ki, görüntüleri ve sesi gerçekten iyiydi. Arka planlar, olayı daha etkili kılan görüntüler ve sesler son derece başarılı.

Onur Ünlü kafasını her durumda sevenler izleyebilir.
7 beğen · 4 yorum
kişibaşınadüşenmilligelir (@kisibasinadusenmilligelir)
Onur ünlü bu ülke için tanrının gazabıdır. Hiç sevmem.
15.05.18 beğen 3 cevap
Semih (@sc)
"İki saatimi boşuna geçirdim diyebilirim bu filmi izleyerek." Yorumundan sonra 7 puan vermek nasıl bir şey? :))
15.05.18 beğen 2 cevap
7/10
1 oy
Sence kaç puan almalı?
0
Benzer Filmler
2017
2009