ara

Mission: Impossible - Yansımalar

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Mission: Impossible - Yansımalar Konusu ve Özeti

Mission: Impossible - Yansımalar
Süre: 147 dk
Yapım: 2018 ABD
Vizyon Tarihi: 27 Temmuz Cuma 2018

sinemasever

@sinemasever

56 yaşındaki Tom Cruise çok iyi çıkarmış yine.Filmden önce kamera arkası görüntüleri izlemiştim uçaktan atlama sahnesini defalarca denemişler günde bir kere o sahneyi çekebiliyorlarmış ve gerçekten atlamış, filmde yine bir atlama sahnesinde ayağını kırmış film setine ara verilmiş dublör kullanmamış gerçekten övgüyü hakediyor.Filmin bir diğer artısı son yılların formda aktörü, Superman, Henry Cavill kötü rolde filmde hava katmış fakat Tom Cruise'un gölgesinde kalmış biraz normal olarak.Filmin sahneleri gayet başarılı aksiyon yerinde sürekli bir hareketlilik var.Filme 178 milyon dolar bütçe ayırmışlar 700 milyon dolar - 1 milyar arasında bir gişe bekliyorum 1 milyar barajını geçerse şasırmam.Gayet başarılı buldum yılın aksiyon filmlerinden biri.
7 beğen · 0 yorum

sultaniyegah

@reyhann

Etkileyici sahneleri, hiç düşmeyen temposu ve işinin hakkını veren oyuncularıyla, izleyiciyi sıkmayan güzel bir film olmuş.

Takıldığım nokta şu ki; dünyayı kan gölüne çeviren devletler, yaptıkları filmlerde hep dünyayı kurtarıyorlar. Sizce de ironik değil mi?
6 beğen · 0 yorum

'Filiz

@flz

Gerçekten başarılı bir aksiyon filmi olmuş. Aksiyonu bol olduğu kadar komik sahnelerle de yüzünüzü güldürüyor. Görüntü efektleri oldukca basariliydi. Tom cruise un dublör kullanmamasida ayri bir filmi ilgi cekici kılıyor. 3 boyutlu ve alt yazılı izlemenizi tavsiye etmem cok göz yoruyor.
Iyi seyirler.
2 beğen · 0 yorum

F7#

@qf

Sahne geçişleri bu kadar mı mükemmel olur,her detay düşünülmüş.Ayrıca yönlendirme taktikleri muhteşem.
2 beğen · 0 yorum

Büşra Rümeysa

@busrarumeysa

Kader savaşçıya der: "Fırtına yaklaşıyor."
Savaşçı ise cevap verir: "Fırtına benim"
Mission: Impossible - Yansımalar
filme puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum

sultaniyegah

@reyhann

Acı çekmeden huzura ulaşılamaz. Acı ne kadar büyükse, huzur o kadar büyük olur.
3 beğen · 0 yorum
8.5/10
19 oy
Sence kaç puan almalı?
0