ara

Çılgın Hırsız

- Despicable Me (2010)

Çılgın Hırsız Konusu ve Türleri

Rengarenk çiçeklerle bezeli, güleryüzlü insanların yaşadığı bir banliyöde Gru adında kötü kalpli bir adam yaşamaktadır. Gru, Dünyan'ın uydusu Ay'ı ele geçirmenin hain planlarını yaparken Margo, Edith ve Agnes adında üç küçük yetim onu babaları olarak görmeye başlayınca komik olaylar yaşanmaya başlar.
Çılgın Hırsız
Renk renk çiçeklerle çevrili, güleryüzlü komşuluk ilişkilerinin sürdüğü banliyöde, bu yaşantıyı bozacak bir sır saklıdır. Banliyönün en bakımsız ve çirkin evinde yaşayan Gru, küçük köleleri ile birlikte dünyanın kaderini değiştirecek bir plan yapmaktadır. Gru, dünyanın uydusu Ay'ı çalmaya karar vermiştir.
Üç küçük yetim olan Margo, Edith ve Agnes, bu kötü kalpli adamla karşılaştıklarında ise, hiç kimsenin göremediği bir ayrıntıyı fark ederler: Gru onlar için potansiyel bir baba adayıdır.
Çılgın Hırsız filmi En iyi Animasyon filmler listesinde yer almaktadır.
Vizyon Tarihi: 1 Ocak Perşembe 1970
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.

book_madness

@snowwhite

- 2010
8.9 (248 oy)
Belki de gelmiş geçmiş en iyi animasyon filmi!!!
Animasyon izlemenin yaşı yoktur. Ben de severek izleyenlerdenim. Bugüne kadar onlarca izlemişimdir. Çılgın Hırsız diğerlerine açık ara fark atıyor. Neden derseniz birçok sebebi var. Öncelikle şiddetin hiçbir şeye çözüm olmayacağını çok sade bir dille gözler önüne seriyor. Kötülerin ve kötülüğün hep kaybettiğini çocuklara çok güzel aşılıyor. Gru'nun nasıl da kalbinin yumuşadığını ve sevgiyle dolduğunu harika bir senaryoyla aktarıyor. Bence kesinlikle izlenmesi ve bütün miniklere izlettirilmesi gereken bir animasyon. Hele o minyonlar yok mu. Onlar filmin temel taşı. Onlar olmasa bu kadar zevkli bir film olacağını sanmıyorum. Ki bu ay minyonların kendi filmleri çıktı. Sabırsızlıkla bekliyordum. Çok mutlu oldum. O da izlenesi filmlerden.
Verdği Puan: 10
810 karakter
2 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

Mikasa Ackerman.

@mikasa-ackerman

- 2010
8.9 (248 oy)
^_^
Bu animasyona bayılıyorum :) kaç kere tekrar dan izlesem de hiç sıkılmadım ^^
Verdği Puan: 10
85 karakter
0 beğen · 0 yorum · film inceleme ·

Betül ısınlık.

@betul-isinlik

- 2010
8.9 (248 oy)
Animasyon sevenler için mükemmel bir film. Ailecek izlenebilecek çok şirin, komik bir film. Minionlar çok güzel düşünülmüş yaratıklar. Herkesin izlemesini tavsiye ederim
Film kimlere hitap ediyor?: Her yaşa hitap ediyor
Filmin mesajı: Ailenin önemi
0 karakter
0 beğen · 0 yorum · film inceleme ·
0
izlenmesi gereken bir film. Tavsiye ederim. @neokur