ara

Kayıp Balık Nemo 3D

- Finding Nemo (2003)

Kayıp Balık Nemo 3D Konusu ve Türleri

Nemo babasıyla yaşayan sevimli bir balıktır. Bir gün babasının sözünden çıkarak okyanusta yüzmeye başlar ve suyun yüzeyine yaklaşır. Nemo çok geçmeden bir balık ağına takılarak insanların eline düşer. Bunu gören babası, Nemo'yu kurtarmanın yollarını arar.
Kayıp Balık Nemo 3D
Dünyaya gelir gelmez annesini kaybeden Nemo babası tarafından büyütülmektedir. Artık İlkokul çağına geldiğinde babasının ilgisinden sıkılmaya başlar. Bir süzgeci küçük olduğu için babası Okyanusta yüzmeyi Nemo' ya yasaklamıştır.Bir gün Nemo, Okyanusta yüzebileceğini ve o sırada yüzeyde duran cisme dokunabileceğini iddaa eder ve kendini bir anda bir insanın ellerinde bulur. Oğlunun insanlar tarafından yakalanıp götürüldüğünü gören babası, çok kararlıdır ne olursa olsun Nemo' yu bulacak ve eve geri gecektir. Fakat Okyanus sandığından çok daha tehlikelidir.
Kayıp Balık Nemo 3D filmi En iyi Animasyon filmler listesinde yer almaktadır.
Vizyon Tarihi: 1 Ocak Perşembe 1970
Gösterimi devam eden filmler için vizyondaki filmler sayfamızı ziyaret edin.
2 9.0
İlk defa sinemaya gidecektim. İlk defa o kadar büyük ekranda film izleyecektim. O görkemli, ihtişamlı ekranda büyülemişti beni Kayıp balık Nemo. Çocukken izlediğim bu filmin etkisinden çıkamamıştım bi süre :))
1 beğen · 0 yorum · film inceleme

Gökalp Baycan

@gokalp-baycan

2 9.0
Puan: 10
Tekrar
Şuan bir anda tekrar izlemek geldi içimden ve izliyorum :D
0 beğen · 0 yorum · film inceleme

Ömer DEMİR

@omer-demir

"p. sherman 42 wallaby yolu sydney"
0 beğen · 0 yorum · film replik
0
izlenmesi gereken bir film. Tavsiye ederim. @neokur