ara

Gece Derin

Omnes Vulnerant Ultima Necat!

Gece Derin

@gece-derin

Gitmek gerek bazen
Gitmek bazen o kadar kolay değildir kimilerinin düşündüğü gibi. Gitmek gerekir bazen, mecbur kalırsın. Canın yanar belki, için acır, gözlerinden iki damla yaş firar eder. Kaybettiğini düşünürsün ve belki de kaybetmişsindir çoktan. Ama yine de güçlü durursun. Gözyaşlarını elinin tersiyle sertçe silersin, elini saçına götürüp dağılan yalnızlığını düzeltirsin, başını kaldırır ve kendinden emin adımlarla ilerler, önüne çıkan insanlara yüzüne taktığın o aptal maskeyle yapmacık bi şekilde gülümsersin. Kimse anlamaz neyin olduğunu, sormazlar bile. Çünkü umurlarında değilsindir. Umursamazlar ne yaşadığını, nelerle uğraştığını, ne çektiğini. Sadece görünüşüne bakarlar ve iyi olduğunu düşünürler. Çünkü kimsenin gözlerine bakacak cesareti yoktur. Gözlerine baktıkları zaman yüzleşecekleri gerçeklerden, belki de kendi elleriyle yarattıkları eserlerinden korkarlar. En yakınım dediğin çoktan bi yabancı olmuştur sana. Ve aslında o an anlarsın. Çoktan giden gitmiştir senden. Bu yüzden umursamazlar gidişini. Gidişin hayatlarında bi boşluk oluşturmayacaktır nasılsa. O yüzden sesiz sakin gitmelisin bazen. Kimseyi kırmadan, incitmeden. Kırıp dökmek yakışmaz sana bilirsin.
16 beğeni · 6 yorum
Casper (@htcdagl)
Çoktan giden gitmiştir senden. Bu yüzden umursamazlar gidişini. Çok güzel ifade etmişsiniz durumu
21.04.16 beğen 2 cevap
Promiyer (@pronuyer)
İnat et gitme boşver
21.04.16 beğen 2 cevap
Casper (@htcdagl)
Bir inat uğruna hayatını mahvetmeye değmez ama
21.04.16 beğen 1 cevap

Gece Derin

@gece-derin

Öğrendik
Öğrendik
"Sessiz kalmayı öğrendim. Susup kocaman gülümseyebilmeyi, gözlerimin parlamasına izin vermeyi öğrendim. Beynimde onlarca cümle geçerken dudaklarımı birbirine bastırıp sakin kalmayı öğrendim. Çünkü bazen konuşmak gerçekten hiçbir işe yaramıyor. Konuştukça anlamsızlaşıyorum. Kimsenin hissettiklerimi, içimdekileri anlayıp bana sarılarak 'geçti' demeyeceğini bildiğimden konuşasım gelmiyor artık. Anlatasım gelmiyor."
Wattpad-I Saw The Devil
11 beğeni · 0 yorum

Gece Derin

@gece-derin

Derinlerde izler
https://youtu.be/gpOep-RZll0
Sevsen de geç kaldı nefesin, kalbim ölüyor...
15 beğeni · 2 yorum
HY (@hilal-yavuz-23)
Seni Kaybettiğimde'yi dinlediniz mi?
03.04.16 beğen 1 cevap
Gece Derin (@gece-derin)
Elbette. Bütün şarkılarının müptelasıyım.
04.04.16 beğen 1 cevap

Gece Derin

@gece-derin

Yeni kitabım
Yeni kitabım
"O günden sonra dünya her gün biraz daha kana boyandı, her günbiraz daha gölgelendi ve hayat da benim yüzüme bir daha gülmedi. Geçmişin seslerinden başka bir şey işitmeyip çocukça bir umudu besleyebilmek, ısrarlı bir hayali içimde büyütebilmek için insanlardan uzaklaştım: Onun bir gün yeniden bulunacağı hayalini."
19 beğeni · 1 yorum

Gece Derin

@gece-derin

Wattpad
Hayatım berbattı. Bu nereden baktığıma ve nereden olduğuma bağlı değildi. Doğduğum yerden ne kadar uzaklaştığıma da bağlı değildi. Berbatlık içimdeydi ve aslında berbatlık şişenin dibinde ne kadar hayat kaldığına bağlıydı.
Wattpad- Tımarhane
9 beğeni · 0 yorum

Gece Derin

@gece-derin

Ahmet Batman
Ahmet Batman
Korkma kalbim, bir gün seni de sevecekler..
6 beğeni · 0 yorum

Gece Derin

@gece-derin

Friedrich Nietzsche
Tanrı'yı seviyorum; insanları değil, insan fazlasıyla kusurlu bir varlık çünkü. Bence insansever olmak felaketim olurdu.

Böyle Buyurdu Zerdüşt
6 beğeni · 0 yorum

Gece Derin

@gece-derin

Ruh Kanatları
"Ruh, kösnünür de" diyorlar onlar. Sonra kırıldı ruhların kanatları; yerlerde sürünen ruhları kemirdiği her şeyi kirletiyor artık. Böyle Buyurdu Zerdüşt
Friederich Nietzsche (S41)
8 beğeni · 0 yorum

Gece Derin

@gece-derin

Cihad Kök
Cihad Kök
Siktir etmeyi de elbet öğreneceğim...
5 beğeni · 0 yorum

Gece Derin

@gece-derin

Ahmet Batman
Bazen düşünüyorum da, hiç kendim için yaşamamışım ben. Kimse kırılmasın derken kendim paramparça olmuşum da haberim olmamış.
7 beğeni · 3 yorum
Kurtok (@kurtok)
Bugün de herkes parçalanmış,bölünmüş.. Ne oluyor size arena ahalisi ? Kendinize gelin :)
13.03.16 beğen 1 cevap
Adem ŞEN (@ultradem)
Ve derin gecelerde, kendimi ihmal ettiğim yıllara ağlıyorum.En güzel yıllarım gitti gitti.
13.03.16 beğen 1 cevap
/ 12