ara
Gülcan
24.988 609

Gülcan

neokur.com/gulcan32
Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. İnanmak değil ki insanı yıkan, inanamamak.
18.01.17

Gülcan

@gulcan32

elektrikler kesilince en çok özlediğiniz şey nedir?

Elektriği ve elektrikle çalışan tüm cihazları özlüyorum. Elektrik kesilince, elektrik olaydı Pc den film izlerdim diyorum, bir kek yapardım, fırına atardım. Kettle' a da su koyar nescafe yapardım. Telefonumun şarjını da yüzde yüz doldurup, tüm gücümle elektriği sömürürdüm diyorum. Elektrikle yapılacak tüm işleri özleyip üzülüyorum...Elektrik geliyor ve tüm hayal gücüm ve isteğim pırtlıyor.Varken kıymeti yok.
14.01.17

Gülcan

@gulcan32

bir kadının tırnağına yakışan en güzel oje rengi nedir?

Tırnağa en çok yakışan oje rengi: kırmızıdır. En sevdiğim renktir. Tırnakta görmeyi en sevdiğim renkte kırmızıdır. En çok kırmızı oje süren kadınları kıskanırım. Kırmızı oje süren kadın; her daim seksi, her daim naif, her daim güzeldir. Kırmızı oje Aşktır.
13.01.17

Gülcan

@gulcan32

kemal sunal repliği nedir?

"Krallar gibisin oğlum şaban, bu devirde kim bulmuş beyaz peyniri? zeytin zeytin... haniymiş zeytin... ulan zeytin kim derdi ki bi gün seni kavanoz müzesine koyup uzaktan seyredicez... Ohhh zeytin kokusu...Merak etme karagözlüm her şey geçer, gün olur yine buluşuruz... Zor buluşuruz. " repliğidir.
13.01.17

Gülcan

@gulcan32

çorap izi kaşıntısı nedir?

Çorap lastiğinin, ayak bileğimizin üst kısmını sıkmasıyla oluşan izin kaşınmasıdır. Çok tatlı kaşınır. Hıtır hutur kaşırsınız. Garip bi haz ve mutluluk kaynağı.
Örn: Kışın, sivrisinek kaşıntısı "out", çorap izi kaşıntısı "in"
12.01.17

Gülcan

@gulcan32

en büyük hayaliniz nedir?

Atanmak, kendi alanımda doktora yapmak, Çocuk edebiyatı alanında eser vermek ve çok param olursa Türkiye'nin en iyi eğitim veren Anaokulunu açmak.Hepsi ayrı ayrı bir hayal değil, hepsi tek başına tek bi hayal.
12.01.17

Gülcan

@gulcan32

hayallerin suya düşüp yüzme öğrenmesi nedir?

Hayaller kurarsınız; kupkuru, taptaze, yepisyeni. Gelir biri hayalinizi iskelede arkasından bi iter hop hayal suda. Yolda hayalinizle yürürsünüz, gelir çelme takarlar, hayaliniz bi de bakmışsınız belediyenin açtığı çukurun içindeki suda. Eee tabi bir düştü iki düştü üçüncüde yüzme kursuna gitti. Saf değil ya!
Örn: Hayallerim suya düşe düşe yüzme öğrendi be!
11.01.17

Gülcan

@gulcan32

kardan adamı buzdolabının buzluğunda saklamak nedir?

Azcık yağan kardan yapılan, bodur kardan adamın yok oluşunu önleme hareketidir.Dün gördüm. İzmirli bir aile yaptıkları kardan adamı buzluğa koymuş, eriyip bozulmasın diye.Bu benim aklıma niçin gelmedi diye bi üzüntü yaşadım kendi içimde. :)
10.01.17

Gülcan

@gulcan32

kar yağarken şemsiye açmak nedir?

Samimiyetsizliktir. Pamuk gibi şekli olan ve naif şekilde yağan KAR'a yapılan saygısızlık. Kafanın üstüne ve bedeninin bazı yerlerine, her birinin ayrı deseni olan, muhteşem güzellikte buz parçacıkları düşmüş daha ne istiyorsun? Allah'tan belanı mı istiyorsun?Bugün bizim burada gördüm şemsiye açanları...sanırsın taş yağıyor gökten -_-
07.01.17

Gülcan

@gulcan32

bir kadının en savunmasız olduğu an nedir?

Tırnaklarına oje sürdüğü an. Tırnaklarında kurumamış ojeler varken kolay kolay etrafa saldırmaz bir kadın. Ama yine de güvenmeyin. :D
30.12.16

Gülcan

@gulcan32

emeğiniz emanetimizdir nedir?

ÖSYM'nin yaptığı sınavlarda, dağıttığı kalemlerin üstünde yazan slogan.O slogana bile layık değiller. Soruları çaldırarak onu bile beceremediklerini gösterdiler ama ÖSYM'nin bilmediği başka bir şey daha var. O da; emeğin emaneti mi olur ya? emeğin KARŞILIĞI olur.
Örn: Emeğiniz Emanetimizdir. (He heee, öle ölee, tabii tabii)
/ 16