ara

hidogan

hayat bir kavgadır; ilk düşmanın sensin..
26.10.17

hidogan

@hlldgn

Öğretmenler üç ay tatil yapıyor nedir?

ne saçma bi soru bu! öğretmenler üç ay tatil yapıyor demek öğretmenler üç ay tatil yapıyor demektir. şimdi öğretmen arkadaşlar çıkıp seminerlerimiz var diyecektir. haklılar da, evet seminerleri var; 10'da gidip 15'te çıktıkları ve çay, kahve, kek eşliğinde sohbet ettikleri türden. Ayrıca öğretmenlik vicdan sahibi, idealist bir insan için zordur. ötekiler için derse girip 40 dakika boş laf anlatmaktan başka birsey degildir.
25.10.17

hidogan

@hlldgn

huzur nedir?

Paranin ta kendisidir. Para varsa huzur da vardir. Aksini iddia eden fakirdir. Parayla saadet olmaz diyenler olacaktir... Para mutlu etmeyebilir ama parasizlik mutsuz eder.
25.10.17

hidogan

@hlldgn

Azı karar,çoğu zarar ne demek?

Fakir edebiyati, züğürt tesellisi. Mesela kliosu olan adam mersedes neymis en iyi araba kendi araban der ama versen hayir demez.
05.10.17

hidogan

@hlldgn

Emrah Serbes kimdir?

bana ne mk kimse kim, herkesi bilmek zorunda mıyız?
21.09.17

hidogan

@hlldgn

Teog'un kaldırılması nedir?

insanların isyan etmesini anlayamayacak oldugum durumlardan yalnızca bir tanesidir. Bunu istemiyor muydunuz? Neden bu sitem, bu kızgınlık? Gidin başınızı taşlara vurun... Zaten her yer beton yığını.
21.08.17

hidogan

@hlldgn

pazartesi sendromu nedir?

lan sanki hepiniz elinize kazma kürek alıp madene iniyorsunuz ne sendromu!
Pazartesi günü arabaya atlar isime giderim. 9da baslar mesai, bir bazlama tost yer sigara molası veririm, sonra yerime cıkar biraz habere bakıp bir cay icerim sonra yine sigara molası veririm. sonra ögle arası olur yemekhanenin üst katında yemegimi yer KİNG oynamaya giderim. ogleden sonra ise gelir bir cay esliginde bir saat ise bakarım sonra sigara molası veririm. arkadaslarla lak lak yaparım... neyse şakayı uzatmayayım... blue monday diye birsey yok, yalan dolan. pazartesi kalkıp gidecek isiniz olmasa kafayı yersiniz, kurban olun bu yalan sendroma!
16.08.17

hidogan

@hlldgn

Yeni sevişmiş kadın güzelliği nedir?

Bu alfabe de değişik bir hal aldı.
neyse böyle bir güzellik yok. sevişme sonrasında hiçbir kadın güzel gelmez erkeğe. sevişmeden sonra yapılacak tek şey yatagın kenarındaki koltuğa oturup sigara ve bira icmektir. o an dünyanın en büyük güzelligi budur. öyle diyola...
11.08.17

hidogan

@hlldgn

Feminist Kadınlar kimdir?

Kocayi bulana kadar ideolojik takilan hanimciklar.
08.08.17

hidogan

@hlldgn

Buzdolabının kapağını açıp sebepsizce önünde durmak nedir?

Bira kalmaması üzerine dumura uğrama halidir.
Örn: Rafııık büfeye koş!
/ 4