ara

Dizi İncelemeleri ve Yorumları

Batuhan

@guangzhou

S1-B10 Narcos sonrası Meksika ve Kolombiya da geçen yapımlara ilgim arttığı için izledim, Narcos kadar dolu dolu bir dizi olmasa da hayatı dağlarda geçen bir teröristin normalleşmeye çalışması ile ilgili güzel bir seri olmuş diyebilirim, Mutlaka izleyin demiyorum ama benim gibi Narcos hayranıysanız izlediğiniz zaman güzel vakit geçirebilirsiniz.
Distrito Salvaje
filme 7 verdi
2 beğen · 0 yorum

mordents

@mordents

Korku öğelerinin abartılmadığı, karakterlerin hayat hikayelerini derinlemesine incelendiği muazzam ötesi korku-gerilim dizisi. Atmosfer ve oyuncu seçimleride gayet başarılı tavsiye ediyorum.
Tepedeki ev
diziye puan vermedi
2 beğen · 0 yorum

mordents

@mordents

Kara mizahın bol olduğu bir başyapıt.Olaylar o kadar akıcı ilerlediği için diziyi izlerken hiç sıkılmıyorsun. Sinematografik açıdan da gayet doyurucu mutlaka tavsiye ediyorum.
The End of the F***ing World
diziye puan vermedi
4 beğen · 3 yorum
hüseyin arısoy (@huseyinarisoy)
Kaç sezon peki
14.11.18 beğen 1 cevap

mehmet turan

@mehmetturan816

Harika bir Kore dizisi Türk kültürüne uygun 2 sezon ve çok tatlılar
Descendants of the Sun
filme 10 verdi
3 beğen · 1 yorum
Batuuu (@batuuu)
o zaman goblin ve princess agents dizilerini de izle
14.11.18 beğen cevap

mehmet turan

@mehmetturan816

takipteyiz
Fantastik dizi sevenler için kıvamını koruyan bir dizi
The Flash
filme 9 verdi
0 beğen · 1 yorum
Batuuu (@batuuu)
valla batirdilar. biraktm en azindan legends of tomorrow,arrow ve titans güzel
14.11.18 beğen cevap

EL_NINO

@elnino

Stephen King'in eserlerinden izler taşıyan dizi geride bir çok soru bırakarak ilk sezonunu tamamladı. Olaylar durağan geçiyor genel itibari ile bu yüzden bu tarz durağanlıktan hoşlanmayanlar diziyi sevmeyebilir. King eserlerinde her zaman olduğu gibi burada da gizem ve korku ön plana çıkarılmış vaziyette. Uyarlamaları genelde kötü oluyor, benim beğenimi kazanmıyor ama bu sefer işler yolunda gibi :D ikinci sezon onayını da aldı bakalım yeni sezonda bizi neler bekliyor.
Bir parantezde Bill Skarsgard için Pennywise rolündeki başarısından sonra bu seferde Castle Rock'da 'The Kid' olarak karşımıza çıktı şu adama düzgün bir karakter verin hem onun hem de bizim iyiliğimiz için.

Keyifli seyirler...
Castle Rock
filme 10 verdi
3 beğen · 0 yorum

dilber devrim

@dilberdevrim

Mistik Bir Dizi...
Beyin fırtınası yapmak isteyenler, argo,cinsel içeriklerden bıkanlar için harika bir dizi önerisidir. Dizi insanı çok fazla düşündürüyor izlerken kaçırdığım yerleri anlamak için defalarca başa sardığım zamanlar oldu.İzlerken sizi zorlayan dizileri seviyorsanız tavsiye ederim. Yeni bölümlerini heyecanla bekliyorum.🤗
The OA
filme 10 verdi
3 beğen · 0 yorum

Muhammed Ali UYGUN

@muhammedaliuygun

The Flash 5.sezon
1.sezondan 3.sezona kadar gördüğümüz bölüm kötüleri hızcılardan sonra 4.sezonda ilk defa farklı bir kötü çıktı karşımıza.Akıl olarak bence yenilmez bir kötü Devoe.Ta ki 5.sezonda Cicada’yı görene kadar.Dizi kaç sezon sürerse sürsün Cicada gibi yetenekli bir kötü asla gelmez diye düşünüyorum.
The Flash
diziye puan vermedi
2 beğen · 0 yorum

aybike dönmez

@aybikedonmez

Fragmanına baktığınızda Sabrina şirin bir surat,cadılık işleri ,koruyucu hayvanı Salem adında minnoş siyah bir kedi (mii acaba :) )gözüküyor.Fakat dizi hiç öyle değil.Evet kendi içinde eğlenceli bir kara mizahı var- özellikle evden çıkamayan kuzeni çok iyi bu konuda-ama hikaye gergin...Hani öyle korkutan tarzda değil yer yer iyi geren cinsten.Bir de dizide hep cadıları haksızlığa uğramış aslında iyi kişiler olarak görürüz.Burada tam tersi olması özellikle çok hoşunuza gidiyor izlerken.
2 beğen · 0 yorum

nehir yet

@nehiryet

🧡Cadılar🖤
Sabrina bir karar vermelidir cadı olup yaşlamamak ve arkadaşlarından vazgeçmekmi yoksa normal bir hayat yaşamakmı.
3 beğen · 1 yorum
blue bell (@littleflay)
Cadıların adı neden hep Sabrina oluyo😂😂
12.11.18 beğen cevap